REKLAMA

Gry w PlayStation Plus na październik 2016 to najlepsze tytuły od czasu premiery PS4!

Tak dobrego zestawu tytułów możliwych do pobrania bez dodatkowych opłat jeszcze nie było. Warto kupić abonament PlayStation Plus na październik, chociażby dla samych darmowych gier!

29.09.2016 06.55
PlayStation Plus na październik 2016 to same hity!
REKLAMA
REKLAMA

W abonamencie PlayStation Plus pojawiło się kilka solidnych tytułów. Takich jak drugi sezon The Walking Dead, Journey, Lords of the Fallen czy Rocket League. Jednak jeszcze nigdy wcześniej posiadacze konsol PlayStation 4 nie byli tak rozpieszczeni, co w październiku 2016 roku.

Gry PlayStation Plus na październik 2016 roku to zremasterowany Resident Evil oraz intensywne Transformers: Devastation.

Miałem przyjemność recenzować dla was oba te tytuły. Każdy z nich jest zdecydowanie warty uwagi, chociaż już na samym początku musimy zaznaczyć, że nie są to produkcje uniwersalne, dla każdego.

Grą Resident Evil zainteresują się przede wszystkim fani horroru w starym stylu. Dla nich będzie to prawdziwa perełka, warta każdych pieniędzy. Produkcja została zremasterowana w sposób wybitny, zachowując przy tym archaiczny model sterowania oraz walki. Pozwolę sobie zacytować samego siebie:

Zupełnie inną produkcją jest Transformers: Devastation. To intensywna gra akcji, utrzymana w stylu pierwszej generacji wielkich robotów. Tytuł pochodzi od speców z PlatinumGames, którzy doskonale czują się w tego typu produkcjach. Znowu zaczerpnę z własnej recenzji:

Tym razem Sony stanęło na wysokości zadania. Oferta PlayStation Plus jest warta naszych pieniędzy.

REKLAMA

Od kiedy Sony wzięło przykład z Microsoftu i zmusza do płacenia haraczu za rozgrywkę online, gry wschodzące w bibliotekę PS Plus znacznie straciły na atrakcyjności. Oferta na październik 2016 roku to z tej perspektywy jak powrót do starych, dobrych lat, w których odliczało się dni do kolejnych gier z Plusa.

Nauczony doświadczeniem, nie zachęcam jednak do przywiązywania się do wysokiej jakości gier w ramach abonamentu. To raczej jednostkowy przypadek, niżeli zapowiedź nowej tendencji. Tak czy inaczej - warto. Zdecydowanie warto.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA