Rejestracja karty prepaid - Plus daje 500 zł, 50 GB i rok ważności konta

Lokowanie produktu

Teraz posiadacze kart prepaid mogą otrzymać nowe bonusy za rejestrację swojej karty SIM Plusa. Nowa promocja dająca klientom 500 zł, 50 GB internetu i rok ważności konta kierowana jest nie tylko do abonentów sieci Plus, ale również do klientów sieci Orange, T-mobile, Play i innych.

13.07.2016 08.14
Rejestracja numeru - co otrzymasz w zamian od operatorów?

Już niedługo wszystkie nowe przedpłacone karty SIM trzeba będzie rejestrować przy zakupie lub przed pierwszym uruchomieniem. Podpisana przez prezydenta ustawa antyterrorystyczna zakłada, że karty prepaid nie będą mogły być, tak jak do tej pory, anonimowe.

Rejestracja karty SIM prepaid Plus class="wp-image-506236"

Rejestracja karty SIM - co musisz wiedzieć?

Zarejestrowanie karty SIM nie będzie procesem uciążliwym, ale jest obowiązkowe. Już niedługo, bo od 25 lipca  wszystkie karty będzie trzeba rejestrować przy zakupie lub przed pierwszym użyciem. W przeciwnym razie karty pozostaną nieaktywne i nie będzie można korzystać z usług telekomunikacyjnych.

Dotyczy to również wszystkich osób, które do tej pory nie podawały swoich danych operatorowi. Zarejestrowanie już działającej karty SIM będzie bowiem konieczne do 1 lutego 2017 roku. W przeciwnym razie karta przestanie działać - nawet jeśli zostaną środki na koncie prepaid.

Jak zarejestrować kartę SIM w Plusie?

Plus wystartował w poniedziałek  ze specjalną promocją i zachęca do rejestracji karty na kilka miesięcy przed terminem. Oferuje w zamian liczne bonusy dla osób, które zdecydują się podać swoje dane. Jak na razie oferta tej sieci wygląda na najlepszą z dotychczas zaprezentowanych przez inne telekomy.

Rejestracja karty SIM prepaid Plus class="wp-image-506237"

Jak zarejestrować telefon na kartę w Plusie? Będzie to wymagało udania się do jednego z salonów Plusa  na terenie Polski, ale można zajrzeć też do punktu Cyfrowego Polsatu. Łącznie takich salonów jest w naszym kraju ok. 1300.

Co potrzeba do rejestracji karty prepaid?

Rejestracja karty SIM w Plusie wymaga udania się do salonu i zabrania ze sobą kilku informacji. Należy mieć przy sobie zapisany numer telefonu i numer karty SIM. Niezbędny będzie też dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Plus przygotował ułatwienie dla klientów, którzy nie pamiętają swojego numeru karty SIM, może w łatwy sposób go otrzymać, wysyłając darmowego SMS-a ze swojego telefonu, o treści Karta na numer 80105.

Możliwa jest rejestracja numerów w Plusie osób niepełnoletnich – jeśli mają co najmniej 13 lat potrzebny będzie tylko ich dokument tożsamości, czyli dowód osobisty lub paszport. W przypadku osób młodszych lub braku dokumentu konieczna będzie wizyta w salonie rodziców lub innej osoby pełnoletniej.

Rejestracja karty SIM prepaid Plus class="wp-image-506238"

Rejestracja karty SIM w Plusie bez wychodzenia z domu.

Będzie możliwa rejestracja karty prepaid bez udawania się do salonu. Taka opcja pojawi się 1 sierpnia. Będą mogły skorzystać z niej osoby, które mają już umowę w sieci Plus i chcą zarejestrować dodatkowy numer na kartę. Do rejestracji wystarczy wysłanie darmowego SMS-a, a numer zostanie zapisany na dane podane przy podpisywaniu umowy.

Więcej informacji o rejestracji kart SIM w Plusie i w Plushu można znaleźć na stronach plus.pl/rejestracja oraz plushbezlimitu.pl/rejestracja.

Rejestracja karty Plus - co otrzymają klienci?

Plus zachęca do rejestracji kart prepaid oferując klientom 500 zł, 50 GB internetu i rok ważności konta. Z bonusu mogą skorzystać wszyscy klienci operatora - zarówno całkowicie nowi, jak i obecni użytkownicy. Dla osób, które korzystają z usług Plusha, przewidziano bonus 500 zł i 50 GB.

Oferta Plusa jest lepsza, niż pozostałych operatorów, którzy do tej pory ogłosili program bonusów za rejestrację karty. Plus przy okazji przypomina, że z promocji mogą skorzystać nie tylko użytkownicy Plusa, ale również klienci innych sieci, czyli Play, T-Mobile i Orange, a także mniejszych operatorów – wystarczy, że przeniosą swój numer.

Osoby, które zdecydują się na przeniesienie numeru do Plusa, otrzymają przez trzy miesiące rabat w wysokości 50%. na jedną z dostępnych promocji:

  • Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne;
  • Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i bezpieczny pakiet internetowy;
  • Full opcja rozmowy i SMS-y do wszystkich na komórki bez limitu i bezpieczny pakiet internetowy 6 GB.

Nowa oferta Plusa zachęca do przejścia na abonament lub ofertę typu mix.

Plus przygotował również promocję dla osób, które zdecydują się na podpisanie umowy z operatorem i przejście z oferty na kartę do oferty abonamentowej lub tzw. mixa. W przypadku wybrania abonamentu lub usługi mix można liczyć na:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne;
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych;
  • pakiet internetowy 8 GB;
  • trzy miesiące bez opłat dla abonamentu (od teraz);
  • trzy doładowania gratis w ofercie mix (od 20 lipca).

Dla klientów wybierających zobowiązanie długoterminowe przygotowano ofertę JA+ Abonament za 29 zł miesięcznie. Umowę podpisuje się na 24 miesiące w opcji Tylko SIM. Można do tego wziąć telefon i wtedy do rachunku doliczane będą raty za urządzenie.

Przy wybraniu oferty typu mix można zdecydować się na MIX 30 (Tylko SIM) lub MIX 50 (z telefonem). Promocje są przewidziane dla osób, które były w sieci przez miesiąc - dokładnie 30 dni - od aktywacji.

Lokowanie produktu
Najnowsze