REKLAMA

Pokemon GO oficjalnie w Polsce (iPhone i Android)!

Stało się! Pokemon GO - najgorętsza gra ostatniego tygodnia i najpopularniejsza gra mobilna w historii Stanów Zjednoczonych - oficjalnie zadebiutowała w Sklepie Google Play oraz w Apple App Store.

16.07.2016 10.19
Pokemon GO oficjalnie w Polsce (iPhone i Android)!
REKLAMA
REKLAMA

Pokemony poodbijają świat. W niecały tydzień gra Pokemon GO stała się najpopularniejszą mobilną grą w Stanach, ale szaleństwo ogarnęło również Azję i Europę. I to mimo tego, że gra oficjalnie była dostępna zaledwie w kilku państwach.

Teraz grę można oficjalnie, również w Polsce (!), pobrać ze Sklepu Google Play oraz w Apple App Store.

Jeśli dopiero teraz zaczynasz przygodę z Pokemon GO, polecam zapoznać się z poradnikiem przygotowanym przez Piotrka: Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć o Pokemon Go – kompletny poradnik. Początki w grze będą łatwiejsze, jeśli poznasz podstawowe pojęcia i zrozumiesz, jak działają i jak korzystać z przedmiotów dostępnych w Pokemon GO - wyjaśniłem to tutaj: Pokemon GO – słownik pojęć, czyli podstawy, od których powinien zacząć każdy gracz.

Na poniższym materiale wideo zobaczysz, jak wygląda rozgrywka w terenie, jak przejmuje się Gymy (areny), jak korzystać z punktów PokeStop oraz dowiesz się, jak złapać Pikachu - ta ostatnia porada przyda się przede wszystkim osobom, które właśnie teraz zaczynają zabawę z Pokemonami.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA