REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Help Desk Mobile Vikings zaprasza na drugą edycję akcji #VikingEkspert

Mobile Vikings rusza z kolejną akcją promującą swoją ofertę. Po raz drugi Help Desk sieci zaprasza konsumentów do rozmowy z zaproszonymi przez siebie ekspertami w ramach akcji VikingEkspert.

21.06.2016
19:06
VikingEkspert / Logowanie na konto Google
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza edycja akcji VikingEkspert odbyła się w kwietniu tego roku. Operator dał klientom możliwość zadania pytań zaproszonym przez siebie ekspertom. Konsumenci mogli poruszyć dowolne tematy z różnych dziedzin nie ograniczając się wyłącznie do kwestii związanych z rynkiem telekomunikacyjnym.

To już druga edycja VikingEkspert

Zaproszonym przez sieć gościem, który odpowiadał na pytania klientów ostatnim razem, był Tomasz Chołast ze Zrzutka.pl. Pierwsza edycja akcji VikingEkspert odbyła się 20 kwietnia pomiędzy 10:00 a 14:00.

Klienci mogli zadawać ekspertowi pytania dotyczące rozwoju własnego biznesu i świata startupów. Klienci, jak podaje operator, podeszli wtedy do sprawy poważnie i zadawali merytoryczne pytania.

VikingEkspert class="wp-image-502727"

Kto tym razem będzie gościć w Help Desku?

Podczas drugiej akcji Viking Ekspert pojawią się dwaj goście związani ze światem e-sportu i gamingu. Operator postanowił tym razem odejść od tematów związanych z pracą i biznesem na rzecz rozrywki i na ekspertów wybrał wybrał Kamila Góreckiego, i Krzyśka Stypułkowskiego z agencji Fantasy Expo.

Obaj goście pracują w firmie, która zajmuje się reprezentacją bardzo głośnych nazwisk na polskiej scenie e-sportowej, w tym Piotra „Izaka” Skowyrskiego, Damiana „Nervariena” Ziaje, Atrofazę i InetKoxTV. Są w dodatku organizatorami Fantasy Expo Challenge i Esport Now.

O co będzie można spytać w ramach drugiej edycji VikingEkspert?

Ostatnim razem klienci Mobile Vikings mogli prosić o porady jak startować z własnym biznesem. Tym razem wszyscy zainteresowani mogą przekazać swoje pytania w związku z rozwijającym się w zawrotnym tempie zjawiskiem e-sportu - w tym organizowanych przez Fantasy Expo kampanii i wydarzeń.

Dla fanów sieciowych celebrytów, których obsługą zajmuje się Fantasy Expo, akcja VikingEkspert będzie dobrą okazją do zadania pytań właśnie o nich.

VikingEkspert - jak zadać swoje pytania?

Wszyscy chętni będą mogli swoje pytania kierować aż do środy 22 czerwca za pośrednictwem strony Mobile Vikings w portalu Facebook. Pytania mogą być publiczne pod postem informującym o akcji lub można wysłać je w prywatnej wiadomości.

REKLAMA

Dla osób, które nie używają Facebooka, przygotowano z kolei dedykowany akcji VikingEkspert adres e-mail, na który można przesyłać pytania: viking.ekspert@mobilevikings.pl.

Pracownicy sieci wybiorą najlepsze pytania na które Kamil Górecki i Krzysiek Stypułkowski odpowiedzą w materiale video.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA