REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Sprawdź, gdzie obejrzysz najciekawsze mecze Euro 2016 zupełnie za darmo

Wbrew pozorom nie trzeba płacić za obejrzenie najbardziej interesujących spotkań trwających właśnie Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Najciekawsze mecze Euro 2016 za darmo można obejrzeć na zagranicznych kanałach.

Sprawdź, gdzie obejrzysz mecze Euro 2016 zupełnie za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Wszystkie grupowe mecze, w których udział bierze reprezentacja Polski, można za darmo obejrzeć na ogólnodostępnych kanałach TVP i Polsat. Ostatnia wymieniona stacja dodatkowo na swoim darmowym kanale transmituje inne spotkania, ale zazwyczaj są to mniej interesujące mecze.

Jak donosi Radio Zet, za darmo można zobaczyć potyczkę Szwajcarii z Albanią, Rosji ze Słowacją oraz Austrii z Węgrami. Z kolei zapłacić trzeba było za dostęp do spotkań takich jak Anglia - Rosja, Niemcy - Ukraina oraz Belgia - Włochy. Do obejrzenia tych meczy w telewizji lub na internetowej platformie ipla.tv trzeba było zapłacić 99 zł.

Gdzie obejrzeć najciekawsze mecze Euro 2016 za darmo?

Atrakcyjne spotkania można jednak oglądać w pełni legalny nawet bez opłat. W tym celu wystarczy skorzystać z zagranicznych kanałów telewizyjnych. Mecze Euro 2016 za darmo można obejrzeć na niemieckim kanale ZDF (kanał 470 Cyfrowego Polsatu, kanał 245 NC+), SAT 1 i Das Erste (kanał 471 Cyfrowego Polsatu, kanał 359 NC+).

Spotkania są nadawane również w czeskiej telewizji CT Sport HD, na włoskim Rai 1 (kanał 238 NC+), angielskim BBC One, francuskim TF1 oraz tureckim TRT. Oczywiście z możliwości tej mogą skorzystać wyłącznie osoby korzystające z telewizji satelitarnej. Jeżeli należycie do tego grona i interesujecie się futbolem, powinniście rozważyć wykorzystanie tego sposobu.

Rozwiązanie to ma pewne wady.

Korzystając z zagranicznej telewizji rezygnujecie z polskiego komentarza. I choć dla większości osób zrozumienie angielskiego lub czeskiego komentatora, to w przypadku włoskich, francuskich lub, nie daj boże, tureckiego komentarza zda się on praktycznie na nic. Dlatego jeżeli chcecie obejrzeć mecze w ojczystym języku, po prostu wyłóżcie tę stówę i za nie zapłaćcie. W innym przypadku lepiej będzie obejrzeć zmagania piłkarzy na zagranicznych kanałach.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: 3 dni temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA