REKLAMA

Sprawdź, gdzie oglądać Euro 2016 - część meczów będzie za darmo, a za inne zapłacisz

Euro 2016 nareszcie wystartowało! Dla jednych jest to wielkie piłkarskie święto, dla innych prawdziwa męczarnia, którą trzeba jakoś przetrwać. Sprawdź, jak można obejrzeć mistrzostwa… lub których kanałów i stron www unikać przez najbliższy miesiąc.

12.06.2016 12.36
Mecz Polska - Irlandia Północna: sprawdź, gdzie oglądać!
REKLAMA
REKLAMA

Jak na XXI wiek przystało, Euro 2016 można oglądać na wiele sposobów. Mecze można zobaczyć w telewizji, w Internecie, na urządzeniach mobilnych, czy na laptopie. Poniżej znajdziesz wszystkie możliwości, a jest ich naprawdę sporo.

Darmowe transmisje Euro 2016 w Polsacie

Prawa do transmitowania mistrzostw Euro 2016 ma Cyfrowy Polsat. Znaczna część meczów będzie pokazana na żywo, za darmo, na otwartym kanale Polsat. Będą to dokładnie 24 spotkania: mecz otwarcia, wszystkie mecze grupowe Polaków, cztery mecze 1/8 finału, wszystkie ćwierćfinały i półfinały, a także finał.

Darmowe transmisje na TVP

Polsat sprzedał część praw do transmisji dla Telewizji Polskiej, dzięki czemu 11 meczów Euro 2016 można obejrzeć na kanale TVP1. Będzie to dokładnie 11 spotkań: wszystkie mecze grupowe Polaków, dwa mecze 1/8 finału, dwa mecze ćwierćfinału, oba półfinały i finał.

Euro 2016: mecze Polaków class="wp-image-501117"
W TVP za darmo zobaczysz wszystkie grupowe mecze Polaków!

Wszystkie mecze na platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat

Wszystkie 51 spotkań turnieju będzie można zobaczyć na kanałach premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD. Pierwszy jest kanałem głównym i pokaże na żywo większość meczów. Polsat Sport 3 HD to kanał pomocniczy.

Oba kanały są dostępne na platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat. Za darmo mogą je oglądać tylko abonenci pakietu Premium MAX albo osoby przedłużające swoją umowę o 24 miesiące. Wszyscy inni klienci Cyfrowego Polsatu muszą zapłacić za dostęp 79 zł.

Całe mistrzostwa Euro 2016 na platformie nc+

Abonenci platformy satelitarnej nc+ również mogą oglądać wszystkie mecze Euro 2016. nc+ wykupiło od Polsatu możliwość transmisji, dzięki czemu dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD będzie możliwy poprzez nc+. Kanały są sprzedawane w specjalnym pakiecie, który kosztuje 99 zł.

Jest jednak możliwość obejrzenia Euro 2016 bez dodatkowych opłat. nc+ udostępni taką opcję klientom, którzy wykupią usługę Multiroom oraz przedłużą swoją aktualną umowę o 24 miesiące. Skorzystają także nowi klienci, którzy do końca Euro 2016 zdecydują się na pakiet nc+ z wykupioną opcją Multiroom.

Euro 2016 w Internecie

euro-2016-gdzie-ogladac-ipla class="wp-image-501035"
Euro 2016: gdzie oglądać mecze

Mistrzostwa można obejrzeć legalnie w Internecie. Pierwszą możliwością jest skorzystanie z serwisu Ipla, gdzie można wykupić dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD, dzięki czemu można obejrzeć na żywo wszystkie mecze turnieju.

Pakiet Ipla Euro 2016 może wykupić każda zainteresowana osoba. Jego cena to 99 zł. Mecze można oglądać na laptopie, tablecie, smartfonie i na Smart TV.

Drugą możliwością jest skorzystanie z internetowego serwisu TVP dostępnego na stronie sport.tvp.pl. Znajdziemy tu darmową transmisję 11 meczów - tych samych, które będą emitowane na antenie TVP1.

Pierwszy mecz Polaków już dziś! Polska – Irlandia Północna startuje o 18:00

Już dziś polska reprezentacja rozegra swój pierwszy mecz na Euro 2016! O godzinie 18:00 (12.06.2016, niedziela) obejrzymy spotkanie Polska – Irlandia Północna.

REKLAMA

Mecz będzie można oglądać w telewizji na kanale TVP1, Polsat, Polsat Sport, a także Polsat Sport 2 HD. Darmowa transmisja na żywo będzie dostępna na sport.tvp.pl, a serwis Ipla wyemituje mecz dla osób, które wykupiły pakiet Ipla Euro 2016.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA