1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Tak powinna wyglądać placówka nowoczesnego banku. Idea Hub - relacja Spider’s Web

Lokowanie produktu

Odział banku zwykle kojarzy się w kolejkami, okienkami, straconym czasem i nerwami. Świetny przykład jak można to zmienić daje Idea Hub – co-working obecny w czterech polskich miastach, który świetnie sprawdza się w pracy przedsiębiorców i freelancerów.

27.06.2016
12:03
Idea Hub - tak powinna wyglądać placówka nowoczesnego banku

Ci, którzy nie mają własnego biura, mogę się tu spotkać z partnerami czy wynająć salkę konferencyjną na zorganizowanie szkolenia. Nie muszą pracować z domu albo zalegać w kawiarni.

Ci, który mają własne biuro, mogą wykorzystywać Idea Hub tylko do specjalnych okazji albo jako pewnego rodzaju zapas, bo w korespondencji jako adresu firmy można użyć właśnie adresu Hubu i tam odbierać swoje listy.

Kiedy pracowałem w małej firmie konsultingowej na warszawskim Mokotowie, to bardzo często przenosiliśmy się z większymi spotkaniami właśnie do Idea Hubu na ul. Polnej. W salach konferencyjnych zmieści się nawet 20 osób, więc cała firma mogła być razem przy ważnych okolicznościach, co nie było możliwe w ówczesnej siedzibie.

W Idea Hubach odbywają się też ciekawe wydarzenia. Tylko w tym miesiącu w Łodzi jest zaplanowane szkolenie z monetyzacji aplikacji mobilnych, w Warszawie warsztaty z yogi, w Krakowie z personal brandingu na Linkedin, a w Katowicach poranek z networkingiem, podczas którego można nawiązać nowe relacje biznesowe.

Teoretycznie z Hubu może korzystać każdy. Nie trzeba być klientem banku. Login do bankowości elektronicznej jest jednak wymagany przy logowaniu się do Wi-Fi.

A jakie jeszcze udogodnienia czekają w Idea Hubie? Zobaczcie sami w poniższej galerii:

Czy właśnie tak w przyszłości będą wyglądały placówki bankowe?

Jestem przekonany, że Idea Bank nadaje właściwy ton rozwoju. Choć jest to bank specyficzny, bo nakierowany na przedsiębiorców, to korzystają nie tylko oni, ale i zwykli klienci, którzy widzą, że wizyta w banku może być przyjemnością, a nie uciążliwym obowiązkiem.

Choć bankowość elektroniczna dominuje mój kontakt z bankiem (sam mam lokatę w Idea Banku), to nic nie zastąpi miejsca, gdzie ze swoim rozmówcą do wywiadu, czy starupowcem, który chce pokazać swoją aplikację spotkam się twarzą w twarz.

ideahub (31) class="wp-image-501058"

Do zobaczenia w Idea Hubie! Latem przyda mi się tamtejsza klimatyzacja...

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze