REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Jesteś w Play? Możesz oglądać telewizję za darmo

Darmowy Tidal w sieci Play okazał się być dużym hitem, bo ma już aż 500 tys. użytkowników. Operator jednak nie spoczywa na laurach i kusi klientów darmowym dostępem do mobilnej telewizji.

27.06.2016
18:03
Darmowa telewizja trafia do Play na kartę!
REKLAMA
197 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Od listopada zeszłego roku abonenci sieci Play i RedBull Mobile mogli zalogować się w serwisie streamingowym Tidal i otrzymać darmowy dostęp do wersji premium na 24 miesiące. Skoro dostęp do świetnych i bogatych zasobów muzycznych był darmowy, to klienci niezwłocznie z niego skorzystali. Teraz, po 8 miesiącach od premiery…

Tidal w Polsce ma już ponad 500 tys. użytkowników!

Play’owy Tidal okazał się dużym hitem. Jeszcze w marcu pisaliśmy, że Play ma plan na dobicie do miliona. Wygląda na to, że operator jest na najlepszej drodze, aby tego dokonać

Promocja miała się zakończyć w czerwcu, ale została przedłużona do 30 września.

tidal play class="wp-image-503636"

Play TV – mobilna telewizja i VoD

Play zaprasza też klientów do testów zupełnie nowej usługi telewizyjnej. W jej ramach użytkownik będzie miał dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych na smartfonie, tablecie lub laptopie.

Seriale, filmy i programy będzie można nagrywać w chmurze i następnie odtwarzać z dowolnego urządzenia, a także oglądać w modelu „wideo na życzenie”.

play-mobiletv class="wp-image-503670"

Klientów sieci ucieszy zapewne, ze transfer danych związany z oglądaniem treści nie zmniejszy posiadanych pakietów danych.

Kto może wziąć udział w testach?

Trzeba być klientem jednej z ofert postpaid i mieć telefon z Andoidem, a następnie wysłać SMS „TAK” pod nr 650. W odpowiedzi otrzymamy link do pobrania testowej aplikacji w Google Play

REKLAMA

Dostępne kanały to: Nickelodeon, AXN, CNN, MTV, Comedy Central, Extreme, AMC, Jim Jam, EskaTV, Cartoon Network, History, Polo, Kino Polska, BBC Brit, Boomerang.

Akcja startuje jutro i w przyszłości ma objąć też użytkowników mobilnych sprzętów Apple.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA