REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Telewizjada nie działa. To nie jedyny serwis, który zniknął

Wygląda na to, że nielegalne źródła mediów przeżywają coraz cięższe czasy. Wczoraj informowaliśmy o awarii Torrenty.org, ale okazuje się, że również serwis Telewizjada nie działa. Czy to jakaś większa akcja organów ścigania?

27.04.2016
16:55
Telewizjada nie działa - co się dzieje?
REKLAMA
526 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Telewizjada to bardzo specyficzna usługa. Operuje bowiem na granicy prawa, obchodząc je jak tylko potrafi, by zapewnić nam wygodny, tani i… nie do końca etyczny serwis pozwalający na wygodne oglądanie kanałów telewizyjnych na naszym komputerze czy innym urządzeniu elektronicznych. Usługa, choć sama u siebie nic nie hostuje, oferuje strumienie kilkudziesięciu stacji telewizyjnych, które możemy w wygodny sposób, bez opłat, oglądać gdzie i kiedy chcemy. Problem w tym, że Telewizjada realizuje swoją funkcję bez zgody wspomnianych wyżej telewizji, ale jej licznym fanom nie wydaje się to przeszkadzać.

Niestety już od wielu godzin z Telewizjady nie można korzystać. Co jest szczególnie dotkliwe z uwagi na dzisiejszą transmisję meczu, które wiele osób chciało obejrzeć właśnie za jej pośrednictwem. Sam fakt wstrzymania działania witryny nie byłby niczym dziwnym, awarie i kłopoty zdarzają się wszystkim. Usługa „padła” jednak mniej więcej w tym samym czasie, co Torrenty.org, których legalność również jest wątpliwa.

Dlaczego Telewizjada nie działa?

Administratorzy Telewizjada.net utrzymują jednak, że nie powinniśmy się niczym przejmować.

Telewizjada nie działa - co się dzieje? class="wp-image-493553"
Komunikat informuje, że Telewizjada nie działa
Telewizjada nie działa class="wp-image-493554"
Telewizjada na Facebooku wyjaśnia dlaczego serwis nie działa

Zarówno na witrynie usługi, jak i na jej profilu na Facebooku widnieje informacja, że to tylko przerwa techniczna związana z pracami administracyjnymi, które… no cóż, trwają już dość długo. Nie mamy pojęcia, czy usługa zdąży wystartować na nowo przed dzisiejszym meczem. Będziemy na bieżąco śledzić rozwój wydarzeń.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA