1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Nauka

Wycieczka po Uniwersytecie Internetu, gdzie Ziemia jest płaska, a Księżyc zawiesili nad nami reptilianie

Niełatwo jest ukończyć Uniwersytet Internetu i jego wydziały w różnych miejscach, głównie na blogach i YouTubie. Jednak warto, bo takiej tajemnej wiedzy nie da się posiąść w innym miejscu, a nauka ta pozwala na zrozumienie wielu rzeczy i ludzi, w tym także ministrów.

Niełatwo jest ukończyć Uniwersytet Internetu i jego wydziały w różnych miejscach, głównie na blogach i YouTubie
359 interakcji
dołącz do dyskusji

Jeśli jesteście nowi na Uniwersytecie Internetu na początek pomogę wam trochę i ułatwię poruszanie po tym ogromnym gmachu z nieprzebranymi zasobami wiedzy.

Zasada pierwsza i najważniejsza: porzućcie wszystko, co wiecie. To tylko informacje. Niektóre mogą okazać się przydatne, inne szkodliwe. Jednak przekonania - takie jak te o tym, że Ziemia jest okrągła, czy że Księżyc jest naturalnym satelitą Ziemi - są tylko przekonaniami.

Zasada druga: nauka jest jak religia i nie ma co się nią przejmować, przynajmniej tą mainstreamową. Jeśli w świecie nauki pojawia się jakiś problem, na przykład z finansowaniem badań przez korporacje liczące na przychylne wyniki, to oznacza to, że można potępić cały świat nauki. Nawet jeśli robi się to przez wpis na fejsie ze smartfona, świetnego przykładu, że nauka jednak działa.

Zasada trzecia: wiedza dobrej jakości znajduje się w komentarzach na Facebooku, wideo z YouTube’a i na blogach, których autorzy nie mają wykształcenia w temacie naukowym (medycyna, fizyka, biologia, astronomia etc.), o którym piszą. Tylko w ten sposób autor może ocenić wartość informacji i obiektywnie podejść do tematu bez żadnej indoktrynacji.

Zasada czwarta: masz zawsze rację. Nie daj sobie wmówić, że nie. Każdego, kto uważa inaczej uznawaj z góry za sprzedajnego, zindoktrynowanego ignoranta, którym zresztą jest.

Kilka katedr na Uniwersytecie Internetu ma się lepiej niż inne. Oto te najważniejsze:

Katedra medyczna - zawiera w sobie wiele mniejszych i większych wydziałów, poświęcona jest obalaniu mitów lekarskich oraz promowaniu sposobów leczenia, które działają, czyli tych opierających się na witaminie C oraz metodach naturalnych i autosugestii.

Wydział antyszczepionkowy katedry medycznej - jeden z najbardziej aktywnych, zajmuje się zwalczaniem kłamstw Big Farmy (Big Pharmy), czyli spisku, który polega na wmawianiu ludziom, że choroby są szkodliwe. Tymczasem na katedrze uczy się, że choroby są dobre bo budują odporność, bez której umiera się w trymiga i że szczepionki to tak naprawdę skondensowany ołów, który powoduje autyzm.

Wydział homeopatyczny katedry medycznej - zasłużony głównie przez zdolności lobbystyczne skutkujące uznaniem homeopatii za leki sprzedawane w aptekach. Ma na celu wyparcie innych szkodliwych medykamentów i zastąpienie ich w całości lekami homeopatycznymi, które swe moce zawdzięczają pamięci komórkowej.

Katedra proklimatyczna - zajmuje się zbijaniem kłamstw, że działalność człowieka powoduje katastrofalne dla człowieka i środowiska ocieplenie klimatu. Przecież wiadomo, że rośliny potrzebują dwutlenku węgla do fotosyntezy, więc im więcej dwutlenku węgla tym więcej fotosyntezy! Poza tym ocieplenia klimatu są cykliczne, a zresztą kto nie chciałby więcej ciepełka?

Katedra wiedzy pseudokosmosie - do głównych zagadnień należy zwalczanie przekłamań o tym, że Ziemia jest okrągła. Przecież wiadomo, że nie jest, wystarczy wyjść na wysoką wieżę i zobaczyć, że żadnych zakrzywień nie ma. Poza tym katedra zajmuje się też udowadnianiem, że Księżyc nie istnieje lub jest sztucznym ciałem obcym umieszczonym na niebie przez kosmitów-reptilian (wśród profesorów katedry panuje niezgoda w tym temacie), którzy od lat sterują ludźmi. Katedra ta jest też odpowiedzialna za wspaniałe obnażenie kłamstwa, jakoby ludzie wylądowali na Księżycu (który przecież nie istnieje).

Oprócz tego na Uniwersytecie Internetu działa też wiele mniejszych katedr i wydziałów zajmujących się całym wachlarzem tematów i dziedzin, od chemitrails, spisków przeciw ludzkości po obnażanie prawdy o zamachach na głowy państw.

Uniwersytet Internetu nie ma długiej historii, bo dopiero upublicznienie Internetu (Internet istniał od zawsze, to iluminaci trzymali go w ukryciu!) umożliwiło kontakt pomiędzy Osobami Znającymi Prawdę, stworzenie usystematyzowanych struktur i rozpowszechnienie Prawdy.

Warto ukończyć Uniwersytet, bo alumnów jest coraz więcej na coraz bardziej wpływowych stanowiskach. Im szybciej dołączysz do tego grona, tym więcej możesz osiągnąć!