REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Sprzęt

Czy LG G5 skrywa jeszcze jakieś tajemnice? Właśnie poznaliśmy nowe akcesorium współpracujące z niegasnącym ekranem

Kolejne informacje na temat najnowszego flagowca LG pojawiają się jak grzyby po deszczu. Po wiadomościach dotyczących dwuwarstwowego wyświetlacza oraz modułowej budowy urządzenia dowiedzieliśmy się o nowym etui Quick Cover przeznaczonym dla  LG G5.

Quick Cover się zmienia! Nowe etui znacznie ułatwi używanie LG G5 
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsze etui z serii Quick Cover będzie cechować się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami, które wpłyną na wygodę użytkowania “zamkniętego” urządzenia. Oznacza to, że etui Quick Cover będzie dotykowe, tak samo jak okładki przeznaczone do modelu LG K10. Jednak najważniejsze jest to, że będzie ono półprzeźroczyste.

Rozwiązanie to sprawia, że okładka zachowa swój charakterystyczny wygląd przypominający szczotkowane aluminium, jednocześnie oferując podgląd na znajdujący się pod nią ekran. Dzięki temu dodatkowej warstwy obudowy nie będzie trzeba otwierać między innymi w celu wykonania połączenia.

Etui Quick Cover LG G5

Nowe etui Quick Cover będzie współpracować z funkcją “Always-on-Display”.

Dla przypomnienia dodam, że LG przewiduje zastosowanie drugiej warstwy wyświetlacza, która cechuje się małym poborem energii, jest zawsze aktywna i wyświetla niezbędne informacje, takie jak data, godzina oraz powiadomienia.

Jak tak dalej pójdzie, LG codziennie będzie “nieoficjalnie” ujawniać informacje na temat swojego nowego urządzenia, a dzień przed jego premierą będziemy wiedzieć o nim już wszystko. Jest to bardzo ciekawa strategia, która pokazuje, że w tym roku to LG najlepiej buduje napięcie i atmosferę dookoła swojego nowego produktu. Takie powolne porcjowanie informacji z całą pewnością działa ciekawiej niż jednorazowe udostępnienie całej dokumentacji nadchodzącego produktu przed premierą, tak jak przy okazji zeszłorocznej premiery LG G4.

Choć nie powiem, mi i wielu moim kolegom po fachu taki obrót wydarzeń znacznie ułatwił pracę i sprawił, że praktycznie gotowe materiały na temat tego urządzenia mieliśmy już kilka tygodni przed jego premierą. W tym roku nie możemy liczyć na taki komfort.

Czytaj również:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA