REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

To już pewne - Samsung Galaxy S7 zadebiutuje 21 lutego

Fani technologii mobilnych z niecierpliwością wyczekują startu targów MWC w Barcelonie, czyli wielkiego święta przede wszystkim miłośników smartfonów. To właśnie tam co roku widzimy pierwszy wysyp najważniejszych premier i to właśnie tam pojawiają się urządzenia, do który porównujemy całą resztę przez pozostałą część roku. Było do przewidzenia, że właśnie w Barcelonie odbędzie się bez wątpienia najważniejsza premiera spośród smartfonów z Androidem.

01.02.2016
7:58
Znamy datę premiery Samsunga Galaxy S7
REKLAMA
REKLAMA

O tym, że premiery flagowego Galaxy S7 możemy się spodziewać na targach w Barcelonie wiedzieliśmy od dawna, ale były to tylko przypuszczenia, które mogły rozminąć się z prawdą - ostatecznie Samsung już kilka razy organizował swoje prezentacje poza masowymi imprezami, jak miało to miejsce np. w przypadku Galaxy Note 5 i S6 Edge+.

Samsung opublikował jednak oficjalne wideo z zaproszeniem na konferencję Unpacked, więc nie ma mowy o pomyłce.

Samsung Galaxy S7 zadebiutuje 21 lutego!

Sama zapowiedź nie zdradza zbyt wiele na temat urządzenia. Widzimy tylko mężczyznę z założonymi goglami VR, sięgającego po świecący sześcian, by go "rozpakować". Dla mnie może oznaczać to dwie rzeczy - albo Galaxy S7 zostanie wyposażony w możliwości jeszcze bardziej stawiające na VR (prawdę mówiąc byłbym zdziwiony, gdyby tak nie było), albo Samsung pójdzie w ślady OnePlus i premierę tegorocznego flagowca będzie można obejrzeć na żywo używając gogli wirtualnej rzeczywistości. Sądząc jednak po opisie filmu ("Get ready to rethink what a phone can do"), możemy spodziewać się tego pierwszego, a przynajmniej czegoś, co "zmieni sposób w jaki myślimy o możliwościach telefonu".

O Galaxy S7 wiemy już praktycznie wszystko. Ledwie dwa dni temu przy okazji kolejnego "przecieku" zyskaliśmy nawet potwierdzenie tego, jak nowy flagowiec będzie wyglądał i, na szczęście, obyło się tu bez rewolucji w stosunku do poprzednika. S7 to w dalszym ciągu znajoma bryła ubiegłorocznej linii S6, tylko nieco dopieszczona. Nie ma w tym jednak nic złego - oznacza to po prostu, że najbardziej popularny flagowiec z Androidem będzie mógł w kwestii urody śmiało rywalizować ze swoim największym rywalem produkcji Apple i... zostawić go w tyle.

Premiera Galaxy S7 poprzedza o jeden dzień rozpoczęcie targów MWC 2016, a zarówno na konferencji Samsunga jak i na całych targach będzie obecna mocna ekipa Spider's Web, więc o wszystkich wydarzeniach i nowościach będziecie mogli przeczytać u nas na żywo.

Konferencję Unpacked będzie można obejrzeć także na oficjalnym kanale YouTube Samsunga, a my tradycyjnie już dziś zapraszamy na live bloga z tego wydarzenia, gdzie będziemy mogli "na gorąco" wymienić się opiniami o tej - bez wątpienia - jednej z najważniejszych, jeśli nie najważniejszej dla androidziarzy, mobilnej premierze roku.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA