REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

W tym roku choinkę do domu przywiezie Uber. Wystarczy jedno kliknięcie

Uber to usługa będąca konkurencją dla zwykłych taksówek, która dostępna jest już w siedmiu polskich miastach. Polski oddział firmy kilka razu w roku organizuje akcje okolicznościowe. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia aplikacja pozwoli nie tylko zamówić kurs. Kierowcy będą przywozić użytkownikom choinki.

uber-choinka-online
REKLAMA
REKLAMA

Użytkownicy Ubera w przeszłości mogli za pomocą aplikacji zamówić rogale w Poznaniu, pączki w Tłusty Czwartek, lody lub zamiast zwykłego kursu wybrać przejażdżkę ekskluzywnym samochodem. Takie akcje promocyjne dla obecnych i nowych użytkowników zdarzają się dość często.

Gdzie w tym roku kupić choinkę?

Cały czas działa program dający osobom polecającym Ubera i użytkownikom rejestrującym się z linka polecającego zniżkę 25 zł na jeden przejazd. Polski oddział amerykańskiej firmy zachęca też do skorzystania z aplikacji i darmowych przejazdów do np. lokali wyborczych.

Nowa akcja promocyjna #UberChoinka związana jest z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i tradycją przyozdabiania domów i mieszkań iglastym drzewkiem. Z tej okazji kierowcy Ubera w siedmiu polskich miastach - Warszawie, Krakowie, Gdański, Gdyni, Sopocie i Wrocławiu i Poznaniu - będą przywozić choinki.

Uber dowiezie choinkę zamawianą online tydzień przed Wigilią.

REKLAMA

Akcja startuje 16 grudnia i potrwa od godziny 15 do 21. W tym czasie będzie można kliknąć przycisk w aplikacji pozwalający na zamówienie żywego drzewka. Osoby, które co roku nie bacząc na ducha Świąt klną na czym świat stoi targając choinkę samodzielnie z targu do domu będą z pewnością zadowolone.

Drzewa dostarczane przez Ubera to jodły kaukaskie wyposażone w podstawkę wykonaną z drewna, a za dostarczenie choinki pod wskazany adres trzeba będzie zapłacić 70 zł. Osoby, które jeszcze nie korzystały z Ubera, mogą po zakończeniu skorzystać też z kodu CHOINKA dającego zniżkę 50 zł na pierwszy kurs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA