REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie

Koniec z ważnymi wiadomościami znikającymi bez śladu w spamie. Gmail ma na to sposób

Jeżeli kiedykolwiek zgubiłeś wiadomość w Gmailu, wiesz, że jej odnalezienie nie należy do najłatwiejszych zadań. Zwłaszcza jeżeli nie wiesz, gdzie zacząć szukać.

Aplikacje google przyciągają ponad miliard użytkowników miesięcznie
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory standardowe wyszukiwanie wiadomości nie obejmowało folderu “Spam”? Wpisując w polu tekstowym poszukiwaną frazę lub nadawcę wiadomości z tego folderu po prostu się nie wyświetlały. Teraz Google postanowił to zmienić i będzie wyświetlać w wynikach wyszukiwania także maile zakwalifikowane jako śmieci.

Funkcja ta z całą pewnością okaże się użyteczna. W końcu to Gmail jako pierwsza skrzynka pocztowa poradził sobie ze spamem i działa na tyle dobrze, że czasem może okazać się wręcz nadgorliwy.

Co więcej, skrzynka pocztowa od Google na tyle dobrze eliminuje spam, że wielu z nas zapomniało o istnieniu niechcianych wiadomości.

Z tego powodu wiele osób zapomina o poszukiwaniu zagubionych wiadomości we wszystkich zakamarkach swojej skrzynki odbiorczej. Teraz nie będzie trzeba pamiętać o przeszukiwaniu także jej najdalszych zakamarków. Google zrobi to za nas.

Szkoda tylko, że nie pozwoli znaleźć wiadomości, które rzekomo zostały wysłane, ale ze względu na awarię poczty, złą pogodę lub niekorzystny kurs euro do tajwańskiego dolara nigdy do nas nie dotarły.

Poznaj lepiej Gmaila:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA