REKLAMA

To jest prawdziwa bomba - Play daje internet mobilny na cały rok zupełnie za darmo

W marketach kalendarze adwentowe zastąpiły znicze, a w centrach handlowych zaczynają pobrzmiewać pierwsze, nieśmiałe nuty "Last Christmas". Znaczy to, że Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i widać to też u operatorów. Jedni rozdają telewizory, a inni... darmowy internet mobilny bez limitu na rok.

05.11.2015 19.58
Play odpala bombę - 12 miesięcy internetu za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Play ostatnio szaleje z promocjami. Najpierw pokazali nową ofertę, po której kompletnie zmieniłem zdanie co do porzucania abonamentu. Potem spuścili prawdziwą bombę, oferując darmową subskrypcję Tidala Premium wszystkim swoim klientom abonamentowym. Teraz robią to jeszcze raz - oferując 12 lub 6 miesięcy darmowego internetu mobilnego dla nowych i przedłużających umowę klientów.

Oferta-bez-urzadzenia-Play-Internet-1024×397

Jak skorzystać z promocji na darmowy internet w Play?

Cóż, standardowo najwięcej zyskują klienci, którzy przychodzą do Play od konkurencyjnego operatoram, mogłoby się wydawać, że najwięcej zyskują klienci przenoszący się do Play od konkurencji, jednakże osoby przedłużające abonament telefoniczny w sieci zyskują równie wiele. Jak widać na załączonych infografikach, zaoszczędzić można naprawdę sporo pieniędzy, a decydując się na najdroższy abonament... równie dobrze zastąpić internet stacjonarny, gdyż za 89,99 zł (z urządzeniem) otrzymujemy bezlimit gigabajtów. W przypadku trzech środkowych pakietów bezlimit obowiązuje przez trzy pierwsze miesiące trwania umowy.

Oferta-z-urzadzeniem-Play-Internet-święta-1024×347

Klienci, którzy już posiadają abonament w Play, przedłużając lub podpisując nową umowę na internet mobilny otrzymają 6 miesięcy darmowego internetu, zaś ci klienci, którzy przedłużają ofertę telefoniczną, otrzymają 12 miesięcy za darmo, tak jak klienci przechodzący od konkurenci. Do tego oczywiście otrzymujemy wspomniany wyżej dostęp do usługi muzycznej Tidal Premium przez całe 24 miesiące.

REKLAMA

Co tu dużo mówić, Play robi to dobrze.

Grafiki: Blog Play

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA