Gry  / Relacja

Gry, cosplaye i superkomputery, czyli wielkie święto graczy. Warsaw Games Week 2015 - relacja Spider's Web

153 interakcji
dołącz do dyskusji

Od piątku do niedzieli na warszawskiej Hali EXPO fani cyfrowej rozrywki będą mogli odwiedzać stoiska, grać w dema niewydanych jeszcze gier, oglądać przebranych cosplayerów i brać udział w konkursach. My już skończyliśmy zwiedzanie pierwszego dnia targów i przygotowaliśmy dla Was relację.

Warsaw Games Week to prawdziwe święto wszystkich graczy, organizowane przez Spidor. Imprezę zapowiadaliśmy na łamach Spider’s Web już w lipcu. Zgodnie z obietnicami wszystkie hale warszawskiej hali Expo zapełniły stoiska najróżniejszych wystawców, w tym PlayStation, Xboksa, Cenegi i Ubisoftu.

Nie zabrakło też stoisk sklepów z grami wideo, magazynów traktujących o tej gałęzi popkultury oraz licznych sponsorów imprezy. Dla graczy przygotowano setki stanowisk z niewydanymi jeszcze grami, ogromne zamknięte hale z pokazami materiałów promocyjnych i masę innych atrakcji.

Miałem okazję pograć chwilę w nowego Tomb Raidera i już narzekam na pomysł wydania tej gry na konsolę Xbox 360. Nowy Asasyn mnie niestety nie zachęcił, ale za to obejrzałem materiał promocyjny dotyczący Deus Ex: Mankind Divided - to mój solidny kandydat do tytułu gry roku 2016!

Nie udało mi się niestety dostać na stanowisko z PlayStation VR, bo była to bodaj najbardziej oblegana atrakcja całych targów. Chętni potrafili stać kilkadziesiąt minut w kolejce, by założyć na kilka minut gogle. Na stoisku PlayStation udało mi się za to… usiąść w kokpicie X-Winga z Gwiezdnych wojen!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją. Pamiętajcie też, że sami możecie odwiedzić Warsaw Games Week w sobotę i w niedzielę!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst