Operatorzy  / News

Bardzo mocna nowa oferta Red Bull Mobile! Teraz poważnie rozważam przeniesienie numeru

130 interakcji
dołącz do dyskusji

Ależ mamy wysyp dobrych ofert na kartę ostatnio. Najpierw Virgin Mobile, a teraz Red Bull Mobile odświeżył swoje taryfy prepaid. Jest tanio i dużo. Tak dużo, że rozważam przeniesienie numeru.

Gdybym z uwagą nie śledził ostatnich zmian na rynku prepaid to już dawno zgubiłbym rachubę - tyle dobrego pojawiło się ostatnio. Niedawno Virgin Mobile wyskoczył z ofertami Freemium oraz PółDarmo. Obie są ciekawe, ale głównie dla osób, które nie korzystają intensywnie z telefonu. W końcu Freemium - jak sama nazwa wskazuje - to oferta, która dostępna jest zupełnie za darmo! A zawiera przecież pakiet minut i SMS-ów oraz paczkę Internetu.

Teraz zaatakował Red Bull Mobile. Nowa oferta marki, która dostępna jest w Play wprowadza na rynek odrobinę świeżości oraz celuje w potrzeby wymagających użytkowników urządzeń mobilnych. Takich, którzy wykorzystują wiele gigabajtów transferu miesięcznie.

Pierwsza zmiana w Red Bull Mobile

Operator wprowadził bogate bonusy za doładowanie konta. Od jutra każde doładowanie będzie premiowane paczką internetową od 25 MB do - uwaga - 10 GB. Termin ważności bonusu zależy od wartości zasilenia konta.

Szczegóły w poniższej tabeli:

  • doładowanie od 5 do 9 zł premiowane pakietem 25 MB
  • doładowanie od 10 do 24 zł premiowane pakietem 500 MB
  • doładowanie od 25 do 49 zł premiowane pakietem 2 GB
  • doładowanie od 50 do 99 zł premiowane pakietem 4 GB
  • doładowanie od 100 do 300 zł premiowane pakietem 10 GB
Red Bull MOBILE-1

Druga zmiana w Red Bull Mobile

Operator wprowadził również pakiety „Dni bez limitów”, w których za kwoty 3 zł, 7 zł i 30 zł można włączyć odpowiednio 3, 7 i 30 dni rozmów za darmo - bez limitów. Pakiety obejmują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci (również na stacjonarne) oraz nieograniczoną liczbę SMS-ów.

Dodatkowo w pakiecie za 3 zł otrzymamy paczkę 300 MB. Zaś za 7 zł i 30 zł odpowiednio 700 MB i 3 GB.

Red Bull MOBILE

Opcje można łączyć!

Każde doładowanie konta jest premiowane przez Red Bull Mobile odpowiednim pakietem internetowym. Zaś kwotę, która zasiliła konto można przeznaczyć na pakiet „Dni bez limitów”.

Przykładowo: doładowanie za 30 zł pozwoli na odebranie bonusowych 2 GB, a kwota przeznaczona na pakiet aktywuje rozmowy i SMS-y bez limitu oraz dodatkowe 3 GB. To razem daje 5 GB!

Oferta Red Bull Mobile jest naprawdę ciekawa i tylko pozornie podobna do tego, co od jakiegoś czasu oferuje Virgin Mobile. Dziewice też mają ofertę no-limits za 29 zł, w której aktualnie dają pakiet 5 GB internetu mobilnego.

Jednak Red Bull Mobile ma tę przewagę, że zasilając konto większą kwotą (np. 100 zł) odbieramy pakiet 10 GB ważny na 150 dni (5 miesięcy). To sprawia, że na koncie użytkownika pojawia się spory zapas internetu mobilnego. I właśnie czegoś takiego mi brakowało.

Aktualnie korzystam z Virgin Mobile za 29 zł i zwykle mieszczę się w 5 GB (ba, nawet w 3 GB), które mam na każdy miesiąc. Jednak w okresach, kiedy wyjazdów jest więcej, zużywam znacznie szybciej transfer niż zwykle i wtedy odczuwam, że przydałby się jakiś zapas. Jakaś rezerwa na czarną godzinę.

Oferta Red Bull Mobile zdaje się być idealnym rozwiązaniem. Większe, jednorazowe doładowanie pozwala uruchomić 10 GB bonus, a przecież całe doładowanie nadal pozostaje do wykorzystania.

Nowa oferta Red Bull Mobile wymiata! A ja poważnie rozważam przeniesienie numeru do tego operatora.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst