Tech  / News

Tego jeszcze nie było - Virgin Mobile daje za darmo 300 MB, 30 min i 30 SMS-ów. Co miesiąc

Jak na największego wirtualnego operatora telefonii w Polsce, o Virgin Mobile jest zaskakująco cicho. Ma się to jednak zmienić. Po pierwsze, co dla nas mniej ciekawe, dzięki nowej kampanii marketingowej. Po drugie, dzięki nowej ofercie #Freemium, która faktycznie wydaje się interesująca.

#Freemium, a więc nowa taryfa u Virgin Mobile, nie będzie jej sztandarową ofertą. Sami przedstawiciele oferty przyznają, że nie sądzą, by użytkownicy dotychczasowych taryf, szczególnie „dwudziestkidziewiątki”, chcieli się na nią przełączać (choć będą mogli się przełączać dowolnie i bez limitów w dowolną stronę). Oferta ma na celu zdobycie kolejnych użytkowników, którzy preferują elastyczne zarządzanie środkami i oszczędzanie każdej złotówki. No i, choć nikt tego wprost nie powiedział, jest też dobrym pretekstem do uruchomienia kampanii marketingowej. Bo choć Virgin Mobile jest największym operatorem wirtualnym w Polsce i ma lojalnych użytkowników, tak świadomość tej marki w Polsce jest nadal niska.

#Freemium jest połączeniem darmowego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych elementów z oferty premium.

W opcji bezpłatnej użytkownicy co miesiąc otrzymują 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów. Pakiet ważny jest 30 dni i odnawia się co miesiąc.

Po wyczerpaniu darmowej części pakietu, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za, używając marketingowej nomenklatury Virgin Mobile, #Półdarmo. Przykładowo paczkę nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci za 19 złotych. Zależnie od zapotrzebowania, przygotowano pakiety różnej wielkości. To elastyczność, dzięki której użytkownicy mogą zakupić minuty, SMS-y i transfer danych w ilości, jaka odpowiada ich faktycznemu zapotrzebowaniu.

virgin-mobile

Czy warto?

Oferta faktycznie jest pociągająca. Najciekawszym jej elementem jest możliwość bezpłatnej zmiany elementów naszej taryfy w dowolnym momencie. Na przykład, jak jedziemy na wakacje, nie będziemy potrzebować tylu minut i danych, co w okresie roboczym. To oczywiście nie jest wyjątkowo unikatowa cecha oferty, ale w połączeniu z atrakcyjnymi cenami i całkiem użytecznym darmowym pakietem ta staje się całkiem interesująca.

#Freemium będzie dostępny w Virgin Mobile od jutra. Będzie on dostępny zarówno w nowych starterach (koszt takowego to 5 złotych), jak i dla istniejących użytkowników, którzy będą mogli w dowolnym momencie się na niego przesiąść.

Bonusowo, mała galeria zdjęć pokazująca jak się pracuje w Virgin Mobile:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst