RTV  / Artykuł

Tak Player.pl chce powalczyć z Iplą. Oto nowe, płatne pakiety

Player.pl należący do TVN-u wprowadza nowe płatne pakiety, dostępne dla wszystkich użytkowników serwisu. Pakiety umożliwiają m.in. oglądanie kanałów informacyjnych TVN-u online, bez podpisywania umowy z telewizją.

W Player.pl pojawiły się cztery nowe, płatne pakiety: Plus, Live TV, Sport i Kids. Ich ceny wahają się od 5 do 15 zł miesięcznie. Dotychczas Player.pl miał w swojej ofercie płatne plany, ale były one oferowane w specjalnej Strefie T-Mobile przeznaczonej dla klientów tej sieci. Nowe pakiety są natomiast dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

W nowej ofercie Player.pl mamy możliwość wyboru trzech planów: pierwszy obejmuje pakiety Plus i Live TV, drugi to pakiet Kids, a trzeci to pakiet Sport.

pakiety-player-pl

Pakiet Plus i Live TV obejmuje streaming pięciu kanałów TVN online (TVN 24, TVN 24 BIS, TVN Style, TVM Meteo Active i TVN Turbo), programy i seriale produkowane wyłącznie dla platformy Player oraz filmy i zagraniczne seriale na życzenie. Wszystkie materiały VOD (poza streamingiem kanałów telewizyjnych) można oglądać bez reklam. Cena pakietu Plus wynosi 9,99 zł/mies., a za pakiet Live TV trzeba zapłacić 4,99 zł. Player.pl sprzedaje oba pakiety we wspólnej paczce, która obecnie kosztuje 13,99 zł/mies.

Kolejny pakiet nosi nazwę Kids i jest przeznaczony dla dzieci. Znajdziemy tu ponad 400 godzin bajek, filmów i seriali dla dzieci, które można oglądać bez reklam. Obecnie pakiet Kids jest dostępny w cenie 4,99 zł/mies.

Ostatni pakiet nosi nazwę Sport i obejmuje kanały Eleven i Eleven Sport. Cena pakietu wynosi 11 zł/mies. Trzeba tu podkreślić, że dotychczas kanały grupy Eleven Sports Network były dostępne w Player.pl za darmo, ale to już historia. Kanały właśnie znikają nie tylko z darmowego pasma Player.pl, ale także ze strony internetowej Eleven. Wiąże się to z wprowadzeniem kanałów do oferty nc+.

Jeżeli zdecydujemy się zakupić w Player.pl wszystkie pakiety, cena spada do 25,99 zł/mies.

Nowa strefa Samsunga z filmami w 4K

player-samsung

W serwisie Player.pl powstała także nowa strefa dla posiadaczy urządzeń Samsunga, w tym smartfonów, tabletów i telewizorów Smart TV. Użytkownicy wybranych, nowych sprzętów tej firmy mają możliwość zakupu specjalnego pakietu w cenie 9,99 zł/mies. W jego skład wchodzi pakiet Plus, Live TV, Kids, oraz specjalna strefa UHD, zawierająca kolekcję seriali, filmów i programów w jakości 4K. Znajdują się tu głównie produkcje TVN-u.

Jak nowa oferta Player.pl wypada na tle konkurencji?

Pakiety dostępne dla wszystkich są nowością w serwisie Player.pl, jednak jest to wyraźna odpowiedź na pakiety Ipli, należącej do Cyfrowego Polsatu. Możemy tam wykupić pakiet telewizji na żywo, obejmujący 47 kanałów, w tym Polsat News i Polsat News 2, Polsat Cafe, Discovery, MTV, jak i kanały sportowe, m.in. Polsat Sport HD i EuroSport HD. Cena takiego pakietu wynosi 19,90 zł.

Mamy także dostępne inne paczki, w tym pakiet dla dzieci za 9,90 zł/mies., pakiet Wiedza i News za 9,90 zł/mies., czy Filmy i seriale za 19,90 zł/mies.

Nowa oferta pakietów w Player.pl jest czymś, na co z pewnością czekało wielu klientów, zwłaszcza tych, którzy z jakichś względów nie chcą wiązać się umową z dostawcą telewizji. To także ciekawa alternatywa dla pakietów Polsatu w Ipli.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst