Operatorzy  / News

Nowa Formuła Komfort w Play - jest więcej za mniej. Największa zmiana: "nielimitowane gigabajty" zamiast paczki 30 GB

Play odświeża po kolei swoje oferty dla różnych grup docelowych. Po atrakcyjnej Formule Rodzinnej przyszła pora na nowe abonamenty Formuła Komfort dla przedstawicieli biznesu.

Wczoraj Łukasz Kotkowski przedstawił na łamach Spider’s Web nową ofertę sieci Play dla użytkowników domowych. Pozwala ona wykupić dostęp do puli usług telekomunikacyjnych na trzech kartach SIM w ramach jednego abonamentu.

Propozycja fioletowego operatora faktycznie wygląda ciekawie i zapewne sam bym z niej skorzystał, jeśli tylko kilka miesięcy temu nie zdecydowałbym się na inny, również atrakcyjny - jak na tamten moment - roczny abonament.

Play nie chce dbać jednak wyłącznie o użytkowników prywatnych. Sieć przygotowała też coś nowego dla firm. Wczoraj wieczorem na blogu rzecznika prasowego tego operatora pojawiła się nowa taryfa Formuła Komfort, która wchodzi w życie już dziś.

Formuła Komfort to podobna taryfa do Formuły Rodzinnej, ale przygotowana z myślą o firmach. Tutaj również w ramach jednej umowy otrzymuje się trzy karty SIM z no-limits na komórkowe połączenia głosowe oraz wspólną paczką internetu.

W droższych wariantach bezpłatne będą również SMS-y oraz połączenia na numery stacjonarne. W najwyższym wariancie dostępna jest też paczka roamingowa - 30 dni połączeń i SMS-ów w Unii Europejskiej oraz 500 MB na cały czas trwania umowy.

FORMULA-KOMFORT-tabela

Oferta przedstawiona została w formie tabeli. Wyróżniono też zmiany względem poprzedniej wersji. Od teraz w abonamencie za 99,99 zł oferowane będą “nielimitowane GB”, gdzie do tej pory była to paczka 30 GB.

Bonusy widać też w tańszej taryfie. Przy abonamencie w wysokości 59,99 zł miesięcznie od teraz dostępne będzie paczka danych o wielkości 15 GB. Do tej pory była ona o 5 GB mniejsza przy zobowiązaniu miesięcznym w tej samej wysokości.

Najwyższa opcja jest z kolei tańsza od 20 zł i kosztuje teraz 109,99 zł. Za dodatkowy router LTE będzie płacić się teraz 10 zł miesięcznie, czyli mniej niż do tej pory, a w każdym przypadku pierwsze 6 miesięcy zwolnione będzie z opłat.

Sprawdź również:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst