Operatorzy  / News

Na taką ofertę czekało wielu - Play odpala "petardę"

Play zasypuje nas nowymi ofertami. Po odświeżonej Formule Rodzinnej i podobnej ofercie Formuła Komfort dla firm przyszła kolej na, jak to określił rzecznik prasowy fioletowego operatora, “petardę”.

Na blogu rzecznika prasowego Play, Marcina Gruszki, pojawiły się wpisy informujące o odświeżeniu dwóch ofert. Klienci prywatni i biznesowi mają od dzisiaj możliwość wykupienia atrakcyjniejszych finansowo ofert.

Aktualizacji doczekały się taryfy pozwalające na opłacanie kilku kart SIM w ramach jednego abonamentu. Dla klientów prywatnych przygotowano atrakcyjniejszą Formułę Rodzinną. Klienci firmowi mogą skorzystać z nowej Formuły Komfort.

W obu przypadkach mamy podobne jak do tej pory warunki. Operator zaproponował niższe ceny i lepsze bonusy. Powiększone zostały paczki współdzielone na kilka kart SIM paczki gigabajtów i zaproponowano promocję “pół roku bez opłat”.

Dzisiaj, zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami, rzecznik Play ogłosił “ biznesową petardę”.

Jak określa nową ofertę Marcin Gruszka, jest to “idealna opcja dla małych firm na początku”.

Od teraz klienci biznesowi, którzy przenoszą kartę SIM do taryfy Formuła Smartfon Unlimited dla Firm mogą zmigrować również dodatkowy numer. Taka karta z ofertą no-limit będzie kosztowała (po przeliczeniu bonusów) 14,99 zł miesięcznie.

Abonament na dodatkową kartę SIM kosztuje 19,99 zł przy umowie na 2 lata. Pierwsze 6 iesiecy zwolnione jest z opłat, stąd faktyczna cena to nieco mniej niż 15 zł. No-limit w tej ofercie rozciąga się na połączenia komórkowe i stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y.

Przez 6 miesięcy będzie dostępny nielimitowany internet, a po tym okresie pozostanie paczka 4 GB. Jak można wyczytać z komentarzy na blogu Play, pierwsza zmigrowana karta może korzystać nawet z najtańszego abonamentu 29,99 zł na miesiąc.

Umowy podpisywane są na 24 miesiące, cena aktywacji to 39,99 zł. Rzecznik Play zaznacza też, że wszystkie podane kwoty w ofertach dla firm są wyrażone netto.

Sprawdź również:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst