REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

5299 zł na iPada Pro? To nie żart - znamy polskie ceny

O iPadzie Pro wiemy już wszystko. Sprzęt ma duże możliwości, a teraz wiemy także, że nie inaczej będzie z ceną. Zgodnie z przewidywaniami, cena iPada Pro w Polsce będzie bardzo wysoka.

14.10.2015
13:29
5299 zł na iPada Pro? To nie żart – znamy polskie ceny
REKLAMA
397 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

iPad Pro to największe i najmocniejsze urządzenie z interfejsem dotykowym w historii Apple. Tablet ma ekran o przekątnej 12,9 cala, o rozdzielczości 2732 x 2048 pikseli. Daje to zagęszczenie na poziomie 264 piksele na cal.

iPad Pro pracuje pod kontrolą systemu iOS 9 i działa w oparciu o najmocniejszy w ofercie Apple procesor A9X i ma aż 4 GB pamięci RAM. Urządzenie z pewnością jest szalenie wydajne, ale aby je dostać, trzeba wyłożyć naprawdę duże (też chciałoby się powiedzieć – szalone) pieniądze.

iPad Pro będzie sprzedawany tylko w trzech wersjach. Pierwsza z nich to „budżetowy” model wyposażony jedynie w łączność Wi-Fi i pojemność 32 GB. Jego cena wynosi 3999 zł. Wyżej w ofercie znajduje się model 128 GB z łącznością Wi-Fi, za który trzeba będzie zapłacić 4699 zł. Topowym modelem jest iPad Pro z łącznością Wi-Fi i danymi pakietowymi z pojemnością 128 GB. Jego cena to zawrotne 5299 zł - informacje te podał na Twitterze @blassKriss i potwierdził iMagazine.

Doprawdy nie wiem, kto skusi się na nowego iPada Pro w takiej cenie.

Sprzęt jest dedykowany w głównej mierze artystom i rysownikom, ale w cenie 5300 zł mają oni wiele rozsądniejszych wyborów. Za podobne pieniądze można mieć najnowszego 13-calowego MacBooka Air i dodatkowo świetnej jakości tablet graficzny Wacoma. Jeśli zdecydujemy się na poprzednią generację sprzętu, bez problemu kupimy MacBooka Pro z jeszcze lepszym tabletem graficznym. Do tego MacBooki obsłużą pełne programy graficzne i rysunkowe, przez co ich możliwości są nieporównywalnie większe.

iPad Pro trafi do sprzedaży w listopadzie. Czy są na sali jacyś chętni?

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA