Bankowość  / News

Co powiesz na darmowy bilet do kina? Wystarczy, że zapłacisz telefonem

Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań się opłaca. Udowadnia to między innymi Uber, który regularnie pozwala swoim klientom jeździć za darmo. Ostatnio taka akcja miała miejsce w zeszłym tygodniu i została zorganizowana z okazji wyborów parlamentarnych.

Jeżeli ktoś nie zamierzał głosować i zamiast tego wolał, poznać najnowsze gry komputerowe, mógł otrzymać nawet dwa przejazdy z okazji targów Warsaw Game Week.

Teraz fani nowych rozwiązań mogą iść do kina, za prawie darmo. Okazuje się, że osoby, które w kinie (Multikino, Helios) lub na jego stronie internetowej zapłacą rachunek nie mniejszy niż 20 zł za pomocą BLIK, otrzymają darmowy voucher na wybrany seans. Możliwe jest otrzymanie maksymalnie jednego vouchera dziennie, a promocja trwa do 13-go grudnia. Oto regulamin promocji.

BLIK Kino promocja

BLIK to rozwiązanie znane też jako Polski Standard Płatności. Umożliwia ono dokonywanie płatności przy użyciu aplikacji mobilnej swojego banku. Wystarczy ją uruchomić, wpisać na terminalu obsługującym BLIK kod podany przez aplikację, a następnie potwierdzić transakcję za pomocą wybranego wcześniej kodu PIN.

BLIK jest dostępny z poziomu aplikacji mobilnych Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank i PKO Bank Polski.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst