REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Stałem w kolejce po... karton OnePlus

Aż chciałbym sam do siebie powiedzieć, że karma wraca i tak to jest, jak coś się chce za darmo. Ale nie mogę, bo ostatecznie udało mi się dostać, co chciałem i już za siedem dni, prosto z Chin, wyślą mi piękny, darmowy... karton.

03.07.2015
16:33
Stałem w kolejce po… karton OnePlus
REKLAMA
REKLAMA

A będąc już całkiem poważnym - OnePlus planuje prezentację swojego najnowszego flagowca (czy raczej "zabójcy" innych) z pełną pompą i z pomocą wirtualnej rzeczywistości. Specjalnie na tę okazję chiński startup przygotował swoją wersję okularów VR, przypominającą Google Cardboard.

OnePlus rozdaje swoje okulary VR za darmo

Oczywiście przyjdzie nam jeszcze zapłacić za przesyłkę, ale jest to koszt raptem 30 zł (płatne za pośrednictwem PayPala), czyli mniej więcej tyle, za ile na Allegro kupimy oryginalne Google Cardboard.

Niemniej jednak jest to ciekawa okazja, tym bardziej, że najpewniej rozdana zostanie limitowana liczba gogli. I sądząc po działaniu strony... nie tylko ja rzuciłem się na karton od OnePlus.

Dawno już nie stałem po nic w prawdziwej kolejce, a tym bardziej nie w Internecie. Tym gorzej się czułem, odświeżając 50 raz (sic!) stronę OnePlus, tylko po to, żeby przywitał mnie komunikat o przeładowanym serwerze.

Potem było gorzej, bo przeglądarka nie zapamiętała mojego poprzedniego hasła, więc trzeba było pozyskać nowe. Gdy próbowałem tego dokonać, strona znów odmówiła posłuszeństwa, więc proces odświeżania trzeba było zacząć od nowa.

confirm

Na szczęście się udało, OnePlus Cardboard wyjedzie do mnie 10 lipca i mam nadzieję - szczęśliwie pokona trasę z Chin, żebym 27 mógł wziąć udział w tym immersywnym spektaklu.

A wszystko wskazuje na to, że jest na co czekać. Ubiegłoroczny OnePlus One, pomimo wielu kontrowersji i marketingowych wpadek firmy okazał się gigantycznym sukcesem, i nadal jest jednym z najbardziej (jeśli nie najbardziej) wartym swojej ceny urządzeń mobilnych na rynku.

Jeśli chcecie jak ja, sprawić sobie kawałek kartonu VR z logiem OnePlus udajcie się na oficjalną stronę producenta, jeżeli jeszcze coś zostało.

REKLAMA

W chwili pisania tego tekstu jest jeszcze informacja o dostępności, a strona zaczęła działać poprawnie, jednak może się to zmienić w szybkim tempie.

A jeżeli ktoś chciałby obejrzeć prezentację OnePlus Two w wirtualnej rzeczywistości, ale nie widzi potrzeby zawracania sobie głowy kupowaniem gogli VR z tak daleka, warto innymi kanałami po prostu poszukać Google Cardboard.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA