REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Więc jednak: Album Taylor Swift "1989" będzie dostępny w Apple Music

Śledząc świat technologii nie sposób było przegapić, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni bardzo często pojawiało się tam nazwisko Taylor Swift. Tym razem jednak obok niego nie stało "Spotify", lecz Apple. Mamy dobrą wiadomość dla jej fanów, którzy dotychczas nie mogli słuchać jej muzyki w serwisach streamingowych - pełną dyskografię gwiazdy znajdziecie jednak w Apple Music.

25.06.2015
17:51
Więc jednak: Album Taylor Swift „1989” będzie dostępny w Apple Music
REKLAMA
REKLAMA

Po tym, jak w zeszłym tygodniu młoda wokalistka wystosowała do giganta z Cupertino list otwarty w sprawie okresu próbnego, w Internecie zawrzało. Nagle Apple ugina kolana przed znaną gwiazdą muzyki pop, artyści niezależni całują ją po rękach, a wszyscy żyli długo i szczęśliwie, bo Apple jednak zapłaci artystom za trzymiesięczny okres próbny swojej nowej usługi.

Byłoby zatem bardzo dziwne, gdyby Taylor Swift po całym zamieszaniu jakie spowodowała, nie zdecydowała się ulec i udostępnić całego swojego dorobku użytkownikom Apple Music, także najnowszego albumu "1989".

Może teraz w końcu całe to zamieszanie ucichnie i będziemy mogli w spokoju przeczekać ostatnie 5 dni, które pozostały do premiery Apple Music.

Czytaj również:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA