Tech  / Artykuł

Kreatywnie o Apple'u i architekturze, czyli nowe warsztaty iSpotu. Mamy dla was wejściówki

Kiedy padają słowa „Apple” i „design”, większość osób ma przed oczami projekty Macbooków i iPhone’ów. Tymczasem firma Tima Cooka przykłada nie mniejszą wagę do projektów architektonicznych. Jeśli potrafisz docenić dobrą architekturę i jednocześnie chcesz się podszkolić w tej dziedzinie, mamy dla ciebie wejściówki na architektoniczne warsztaty iSpotu!

„Zacznij Tworzyć” to seria warsztatów dla twórców, organizowanych przez iSpot. Jest to polska edycja warsztatów Apple'a, która znana jest pod nazwą „Start Something New”. Pierwsza polska edycja warsztatów odbyła się w Warszawie i poprowadził ją Wojtek Fus, polski grafik i artysta koncepcyjny. Kolejną edycję poprowadziła Klaudia Cechini, która w Krakowie opowiadała o swoich zdjęciach wykonywanych i edytowanych wyłącznie na smartfonie.

Teraz czas na architekturę

Trzecia odsłona warsztatów iSpotu odbędzie się w Poznaniu, już w najbliższą sobotę, 27 czerwca. Spotkanie będzie wyjątkowe, bo skupi się na aspekcie, który zawsze pojawia się w kontekście działań Apple, choć nie jest główną działalnością firmy. Mam na myśli architekturę. Apple słynie bowiem z niesamowitych realizacji swoich sklepów Apple Store, jak również z odważnego projektu nowego kampusu, który właśnie powstaje w Cupertino W Kalifornii.

ma164_htg_hr_04

Spotkanie poświęcone architekturze poprowadzi Paweł Garus, znany z projektów i realizacji tworzonych wspólnie z Jerzym Woźniakiem w ramach działalności biura mode:lina architekci. Biuro ma na swoim koncie kilka odważnych, ciekawych i bardzo nowoczesnych projektów, m.in. sklepu Run Colors w Starym Browarze czy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Pracowania mode:lina architekci powstała w 2009 roku, a przez 6 lat istnienia gościła na stronach niemal 100 wydawnictw krajowych i międzynarodowych oraz została nagradzana w międzynarodowych i krajowych konkursach. W 2015 roku mode:lina architekci znalazła się w gronie finalistów konkursu Życie w Architekturze zorganizowanego pod patronatem Prezydenta RP oraz uzyskała tytuł Ulubieńca Polski w tym samym konkursie. W tym samym roku mode:lina architekci uzyskała również nagrodę EuroShop RetailDesign Award 2015 wręczaną podczas największych targów biznesowych – EuroShop.

modelina_clae_3

Co więcej, założyciele mode:liny, czyli Paweł Garus oraz Jerzy Woźniak, to architekci wymieniani przez portal culture.pl jako jedni z najlepszych polskich architektów przed czterdziestką. Podczas warsztatów Paweł Garus opowie o swojej pracy, a także podpowie, jak poprowadzić pomysł od etapu projektu do udanej realizacji. Wszyscy początkujący architekci oraz osoby zainteresowane tą dziedziną, będą mogły poznać praktyczne wskazówki na dobry start.

pawelgarus

Rozpoczynając przygodę z projektowaniem najczęściej musimy stawić czoła wyzywającemu przeciwnikowi - czyli budżetowi. Jak się okazuje, niski budżet może być czynnikiem zmuszającym nas do największej kreatywności - co postaram się pokazać podczas najbliższego spotkania – zapowiedział Paweł Garus.

Wejściówki, wejściówki!

Spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawie, dlatego we współpracy z iSpotem przygotowaliśmy konkurs, w którym mamy dla was aż 20 wejściówek na najbliższe warsztaty z Pawłem Garusem.

Tak jak podczas poprzednich edycji warsztatów, konkurs rozegra się na fanpage’u Spider’s Web na Facebooku. Dzisiejszego wieczoru (23 czerwca 2015) o godzinie 20.00 pojawi się tam wpis konkursowy. Aby dostać wejściówkę, wystarczy, że zostawisz pod wpisem na Facebooku komentarz. 20 pierwszych osób otrzyma pojedynczą wejściówkę na warsztaty. Liczy się kolejność zgłoszeń, wiec warto trzymać rękę na pulsie dziś o godzinie 20.00. Listę zwycięzców ogłosimy na Spider’s Web w aktualizacji wpisu, który właśnie czytasz. Wtedy też skontaktujemy się ze zwycięzcami za pośrednictwem Facebooka.

  • Data warsztatów: Sobota, 27 czerwca 2015 r.
  • Miejsce: Salon iSpot Apple Premium Reseller, CH Stary Browar, ul. Półwiejska 42
  • Godzina: 13:00 - 15:00

Jeśli chcesz uczestniczyć w inspirujących warsztatach z Pawłem Garusem, zapraszamy na facebookowy profil Spider’s Web o godzinie 20:00. Więcej szczegółów na temat warsztatów znajdziesz na stronie Apple oraz iSpot.

Aktualizacja

Punktualnie o 20:00 na naszym profilu na Facebooku pojawił się wpis z informacją o konkursie. Mamy już zwycięzców, z którymi skontaktowaliśmy się przez wiadomości prywatne na Facebooku. Zostało do rozdania jeszcze kilka wejściówek, więc nadal jest szansa na warsztaty. :)

SZYBKI KONKURS SPIDER'S WEB!Wybiła 20:00, a więc zaczynamy nasz szybki konkurs z iSpot Apple Premium Reseller! Do...

Posted by Spider's Web on Tuesday, June 23, 2015

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dobrej zabawy na warsztatach z Pawłem Garusem!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst