Foto  / Artykuł

Nowa edycja warsztatów iSpotu „Zacznij tworzyć”. Mamy dla was wejściówki!

Przed nami kolejna edycja inspirujących warsztatów „Zacznij tworzyć” organizowanych przez iSpot. Tym razem odbędą się one w Krakowie, a poprowadzi je zdolna architekt, artystka i fotografka w jednej osobie – Klaudia Cechini. Mamy dla was wejściówki na to wydarzenie.

„Zacznij tworzyć” to polska edycja słynnych warsztatów „Start Something New”, które Apple prowadzi w Stanach Zjednoczonych i kilku europejskich krajach. Jest to seria spotkań z artystami zajmującymi się różnymi dziedzinami cyfrowej sztuki. Warsztaty są świetną okazją do poznania techniki pracy profesjonalnych twórców.

Za nami jest już pierwsza polska edycja warsztatów, w której miałem dużą przyjemność uczestniczyć. Odbyły się one w warszawskim iSpocie przy ul. Marszałkowskiej, a poprowadził je polski rysownik i artysta koncepcyjny – Wojtek Fus. Spotkanie miało luźną i otwartą strukturę, a prowadzący bez oporów dzielił się swoim doświadczeniem podczas świetnie przygotowanej prezentacji.

Co więcej, sprzęt Apple stanowił tylko tło dla wiedzy i technik przekazywanych przez Wojtka. Jeśli ktoś obawia się nachalnej promocji, uspokajam – nie na tym rzecz polega. Pełną relację z warsztatów znajdziecie tutaj.

Druga edycja warsztatów to gratka dla fotografów… ale nie tylko.

Druga edycja warsztatów iSpotu to nowe miasto, nowy temat i nowa prowadząca. Tym razem spotkanie odbędzie się w Krakowie, a poprowadzi je Klaudia Cechini. Klaudia jest fotografką, która nie boi się wykorzystywać w swojej pracy nowoczesnego narzędzia, jakim bezsprzecznie jest smartfon. Na stronie Klaudii czytamy:

„Architekt, fotograf, uznana za prekursorkę artystycznego selfie oraz jedną z dziesięciu najlepszych iphonografek na świecie. Początkowo zajmowała się malarstwem i rysunkiem, obecnie obrazuje swoje emocje za pomocą zdjęć robionych telefonem.”

Autorka ma na swoim koncie wielokrotnie wyróżniana. Została m.in. uhonorowana miejscem obok pięćdziesięciu najwybitniejszych fotografów świata w albumie Toma Anga, autora bestsellerów o fotografii. Jej prace wystawiane były m.in. w Los Angeles, Weronie i Paryżu.

Konkurs Spider’s Web i iSpotu

Przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest 10 jednoosobowych zaproszeń na najbliższą edycją warsztatów „Zacznij tworzyć”. Zaproszenie może zdobyć każdy, wystarczy tylko wykazać się refleksem.

Konkurs odbędzie się na facebookowym profilu Spider’s Web. Aby wziąć w nim udział, musisz polubić nasz profil i przygotować się na godzinę 20. Dzisiejszego wieczoru (wtorek, 9 czerwca 2015), punktualnie o godz. 20:00 na profilu Spider’s Web pojawi się konkursowy wpis. Na pewno go nie przegapicie. Dziesięć pierwszych osób, które zostawi pod nim komentarz, otrzyma po jednoosobowej wejściówce na najbliższe warsztaty „Zacznij tworzyć”. Odbędą się one już w najbliższy weekend.

  • Data warsztatów: Sobota, 13 czerwca 2015 r.
  • Miejsce: Kraków, salon iSpot w centrum handlowym Bonarka, ul. Kamieńskiego 11
  • Godzina: 13:00

Listę zwycięzców ogłosimy dziś po godzinie 20:00, w aktualizacji wpisu, który właśnie czytasz. Wtedy też skontaktujemy się ze zwycięzcami za pośrednictwem Facebooka. Do każdego zwycięzcy wyślemy prywatną wiadomość – polecam mieć na oku folder „Inne”, w razie gdyby wiadomość z profilu Spider’s Web nie trafiła do waszej głównej facebookowej skrzynki z wiadomościami.

Jeśli chcesz uczestniczyć w inspirujących warsztatach z Klaudią Cechini, zapraszamy na facebookowy profil Spider’s Web o godzinie 20:00. Więcej szczegółów na temat warsztatów znajdziesz na stronie Apple oraz iSpot.

Aktualizacja

Mamy już rozwiązanie konkursu! Punktualnie o 20:00 na naszym profilu na Facebooku pojawił się wpis z informacją o konkursie. Pod postem pojawiło się ponad 10 komentarzy, więc o zwycięstwie zadecydowała kolejność zgłoszeń.

SZYBKI KONKURS SPIDER'S WEB!Wybiła 20:00, a więc zaczynamy nasz szybki konkurs z iSpot Apple Premium Reseller! Do...

Posted by Spider's Web on Tuesday, June 9, 2015

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Szczęśliwą dziesiątkę prosimy o wysłanie nam na Facebooku prywatnej wiadomości w celu przekazania wejściówek.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst