REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Aplikacja, która pomoże znaleźć wymarzoną pracę

Agora S.A. dostarcza kolejną, świetną aplikację dla smartfonów z mobilnymi okienkami. Po windowsowej wersji Gazety Wyborczej, przyszedł czas na narzędzie do aktywnego poszukiwania pracy, które z pewnością przyda się wielu osobom - Gazetapraca.pl  

05.05.2015
16:49
Aplikacja, która pomoże znaleźć wymarzoną pracę
REKLAMA
REKLAMA

Portal gazetapraca.pl to więcej, niż tylko agregator ogłoszeń o pracę. To także użyteczne źródło wiedzy na temat samego jej poszukiwania, pisania podań i CV, kompendium informacji o polecanych pracodawcach - ogólnie ciekawe miejsce, jeżeli nie wiemy od czego zacząć poszukiwania.

Wersja na smartfony Windows Phone to wyszukiwarka ofert pracy. Standardowo możemy tu szukać ofert w oparciu o słowa kluczowe, bądź też wybrać interesujące nas branże, region i preferencje dotyczące typu zatrudnienia.

gazetapraca-wp1
gazetapraca-wp2

Oprócz zapisywania historii wyszukiwań, aplikacja pozwala nam na samodzielne dodanie interesujących ofert do aktówki, gdzie będą zawsze pod ręką, a także ustawienie powiadomień, gdy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające podane kryteria.

Aplikacji nie sposób czegokolwiek zarzucić. Działa bezproblemowo, a jej stylistyka idealnie komponuje się z systemem Microsoftu. Samo menu aplikacji zrobione jest w formie aktywnych kafelków, które obracając się pokazują np. historię wyszukiwań, czy ustawione alerty.

REKLAMA

Nową aplikację Agory możemy pobrać za darmo ze sklepu Windows Phone. To bardzo dobra propozycja dla wszystkich osób, które rozglądają się za zmianą miejsca pracy.

Polecam ją także szczególnie maturzystom, którzy zaraz zaczną swoje najdłuższe wakacje w życiu - w aplikacji znajdziecie oferty prac sezonowych, a to dobry punkt wyjścia zanim otrzymacie wyniki matur i rozpoczniecie poważne poszukiwania w interesujących was zawodach.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA