REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Rozwiązanie konkursu: Samsung Galaxy S6 z bezprzewodową ładowarką wędruje do...

Pora ogłosić zwycięzcę konkursu, w którym do wygrania był wyjątkowy zestaw, w skład którego wchodzi smartfon Samsung Galaxy S6 z bezprzewodową ładowarką.

23.04.2015
17:25
Rozwiązanie konkursu: Samsung Galaxy S6 z bezprzewodową ładowarką wędruje do…
REKLAMA
REKLAMA

W ostatni piątek wystartował konkurs Spider’s Web, w którym walczyliście o Samsunga Galaxy S6 wraz z bezprzewodową ładowarką. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pracy, która w dowolny sposób byłaby związana z hasłem “Bez kabli jest lepiej”.

Przygotowaliście masę opowiadań, rymowanek, wierszyków, zdjęć, grafik, komiksów i filmów. Sprawdziliśmy wszystkie zgłoszenia, które był zgodne z regulaminem konkursu i przystąpiliśmy do obrad, w ramach których udało wyłonić nam się zwycięzcę.

Ustaliliśmy, że Samsung Galaxy S6 32 GB (w kolorze złotym) oraz ładowarka bezprzewodowa Samsung EP-PG920I (w kolorze białym) trafią do Dominika "FireYou” Mireckiego, który przygotował na nasz konkurs taki film:

Zwycięzcy gratulujemy!

Dominiku, skontaktuję się z Tobą mailowo, na podany w formularzu komentarzy adres e-mail, w celu ustalenia adresu, na który wyślemy nagrodę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy za nadesłane zgłoszenia konkursowe i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach Spider’s Web.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA