REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Bez kabli jest lepiej! Wygraj smartfon Samsung Galaxy S6 z bezprzewodową ładowarką

Ruszamy ze konkursem, w którym do wygrania jest smartfon Samsung Galaxy S6 w z ładowarką bezprzewodową. Dlaczego właśnie taki zestaw? Bo przecież bez kabli jest lepiej!

17.04.2015
15:36
Bez kabli jest lepiej! Wygraj smartfon Samsung Galaxy S6 z bezprzewodową ładowarką
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj informowaliśmy o oficjalnej polskiej premierze Samsunga Galaxy S6. Od teraz smartfony Galaxy S6 i Galaxy S6 edge są już dostępne w sklepach i trafiają w ręce pierwszych klientów.

Chcemy, aby taki telefon trafił również w ręce jednego z Czytelników Spider's Web. Dlatego przygotowaliśmy konkurs, w którym główną nagrodą jest Samsung Galaxy S6 32 GB (w kolorze złotym) oraz ładowarka bezprzewodowa Samsung EP-PG920I (w kolorze białym).

Wygraj smartfon Samsung Galaxy S6 z bezprzewodową ładowarką!

samsung-galaxy-s6-ladowarka-bezprzewodowa

Zasady zabawy są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy zamieścić w komentarzach pod tym wpisem pracę związaną w dowolny sposób z hasłem “Bez kabli jest lepiej” - może to być zdjęcie, film, animacja, rymowanka, historyjka, wiersz, tweet lub inna praca artystyczna.

Można w tym celu skorzystać z wybranego przez siebie serwisu społecznościowego (Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Instagram lub Vine) - należy jednak w komentarzu pod tym wpisem zamieścić link do pracy znajdującej się w jednym z wymienionych wyżej serwisów społecznościowych.

Praca umieszczona w mediach społecznościowych musi być dostępna publicznie. Konto autora lub/i post z pracą musi być dostępny dla wszystkich oglądających, a nie np. “tylko dla znajomych”.

Wypełniając formularz dodawania komentarza, należy w odpowiednim polu podać poprawny adres e-mail - w ten sposób będziemy kontaktować się ze zwycięzcą.

Konkurs potrwa od dnia 17.04.2015 do 20.04.2015 r. Konkurs rozpocznie się w dniu 17.04.2015 r. (tj. piątek) z momentem publikacji wpisu na łamach Spider’s Web, który go zapowiada. Konkurs potrwa do 20.04.2015 r. (tj. poniedziałek) do godziny 18:00.

Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na łamach Spider's Web po 20 kwietnia, maksymalnie do 23 kwietnia 2015 r.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie: bit.ly/konkurs-sgs6.

Życzymy powodzenia!

REKLAMA

Poznaj lepiej Samsunga Galaxy S6: sprawdź nasze pierwsze wrażeniaobejrzyj naszą wideo recenzję i przeczytaj obszerną recenzję przygotowaną przez Piotra Baryckiego.

Aktualizacja (18:00, 20.04.2015): Zgodnie z regulaminem, zamykamy możliwość dodawania nowych komentarzy. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA