REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Preorder Apple Watcha rusza już jutro, ale mamy dobrą radę - tym razem nie ustawiaj się w kolejce

Po Apple Watch nie będziemy stać w kolejkach. Niestety, nie z uwagi na niskie zainteresowanie samym gadżetem, a jego niską podaż. Tuż po premierze zegarki będzie można zamawiać wyłącznie przez Internet. Wycieczka do Apple Store da nam wyłącznie możliwość obejrzenia zegarka na żywo.

09.04.2015
16:03
Preorder Apple Watcha rusza już jutro, ale mamy dobrą radę – tym razem nie ustawiaj się w kolejce
REKLAMA
REKLAMA

Apple właśnie ogłosił, że „na samym początku sprzedaży” (niestety, nie uściślił tego okresu) zegarki Watch dostępne będą w sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem internetowego sklepu. Zegarki pojawią się również i w „fizycznych” sklepach, ale tylko po to, by potencjalni klienci mogli się z nimi zapoznać przed zakupem. Według niepotwierdzonych informacji, nie będzie można też zamówić zegarka z odbiorem osobistym w Apple Store, a wyłącznie na adres domowy.

Apple tłumaczy swoją decyzję zbyt wysokim spodziewanym popytem w stosunku do podaży. Innymi słowy, gigant spodziewa się, że nie będzie w stanie nadążać z produkcją, dlatego też ogranicza dostępność gadżetu.

apple-watch

Przedsprzedaż Watcha rusza już jutro, a zegarek będzie dostępny w trzech wersjach: Apple Watch Sport, Apple Watch oraz Apple Watch Edition.

Za najtańszą wersję, czyli Apple Watch Sport zapłacimy od 349 dol. / 399 dol. Cena zależy od rozmiaru zegarka: damski (mały – 38 mm) i męski (duży – 42 mm).

Cena zegarka Apple Watch będzie uzależniona od wersji i konfiguracji, którą wybierze użytkownik. Ceny minimalne to 549 dol. za mały zegarek i 599 dol. za większy. Ceny maksymalne zatrzymają się na poziomie 1049 dol. i 1099 dol.

Cena Apple Watch Edition zaczyna się od 10 tys. dol.! Jednak dopiero w cenie 15 tys. dol. lub 17 tys. dol., czyli w przeliczeniu na naszą walutę około 56,8 tys. zł lub 64,5 tys. zł Apple do obrzydliwie drogiej koperty decyduje się dołączyć klasyczne lub nowoczesne, ale już gustownie wyglądające paski.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA