REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Jeśli rozważasz zakup Apple Watcha, to koniecznie zainteresuj się tym akcesorium

Apple Watch nie trafił jeszcze do sprzedaży, a nawet najbardziej zagorzali fani muszą jeszcze czekać kilka dni by przymierzyć zegarek firmy z Cupertino w sklepie Apple Store. Nie przeszkadza to jednak pierwszym firmom zbierać pieniędzy na stworzenie dodatkowych akcesoriów, w tym chociażby bardzo zmyślnych stacji dokujących.

07.04.2015
13:33
Jeśli rozważasz zakup Apple Watcha, to koniecznie zainteresuj się tym akcesorium
REKLAMA
REKLAMA

W serwisie Indiegogo, który jest jednym z głównych konkurentów Kickstartera na rynku serwisów crowdfundingowych, pojawiła się nowa akcja w ramach której można sfinansować akcesoria do urządzeń Apple różnego typu.

Wśród nich znalazły się zmyślne stacje dokujące do niewprowadzonego jeszcze do sprzedaży zegarka od firmy Tima Cooka.

nudock

Stacja dokująca NuDock Power Station Lamp połączona została z lampką LED-ową i można za jej pomocą ładować jednocześnie telefon i zegarek firmy z Cupertino. Znalazło się też miejsce na dedykowany urządzeniom Apple mobilnym powerbank.

Stacja NuDock wyróżnia się tym, że można umieścić w niej iPhone’a z założonym case’m lub etui. Twórcy NuDocka zaznaczają, że w docku do iPhone’a mikrofon i głośnik nie są niczym zasłonięte, więc nie ma problemu z prowadzeniem wideorozmów przez FaceTime’a lub Skype.

To nie koniec ciekawych rozwiązań w stacji dokującej.

nudock-2

W stacji dokująej oprócz miejsca do podłączenia telefonu, zegarka i powerbanka znalazł się port USB, który pozwoli naładować iPada, czytnik Kindle lub dowolne inne urządzenie elektroniczne.

Mocą lampki można sterować za pomocą panelu dotykowego. Twórcy przewidzieli też tryb nocny. Po jego aktywacji lampka wyłączy się automatycznie po godzinie.

Prezent dla pierwszych wspierających.

apple-watch-dock

Osoby zainteresowane zegarkiem Apple i stacją dokującą NuDock powinny się pospieszyć z zamówieniem. Pierwsze osoby, które zdecydują się wesprzeć projekt, dostaną dodatkową stację do ładowania Apple Watch.

NuStand Apple Watch przewidziane zostało dla wszystkich wspierających akcję przed 10 kwietnia. Nie będzie to niestety w pełni autonomiczna dodatkowa ładowarka, ale użytkownicy będą musieli połączyć z nią oficjalne akcesorium od Apple, które znajdą w pudełku.

Powerbank NuKi przypniesz niczym brelok do kluczy.

nuki

Stacja dokująca NuDock Power Station Lamp pozwoli naładować dedykowanego urządzeniom mobilnym Apple powerbanka. Ten gadżet będzie można przypiąć do kluczy. Twórcy nie podali niestety pojemności powerbanka, ale zapowiedzieli możliwość podładowania do 75 proc. akumulatora w iPhonie.

Na uwagę zasługuje integracja w powerbanku modułu Bluetooth, który pozwoli namierzyć zagubione klucze lub telefon. Aplikacja MiTagg pozwalająca odnaleźć iPhone’a i powerbank przypięty do kluczy dostępna będzie na Apple Watch. Moduł Bluetooth pozwoli też np. zdalnie aktywować spust migawki w aplikacji aparatu.

REKLAMA
apple-watch-dock-2

Stacja dokująca z powerbankiem to dzisiaj koszt 129 dol. W przyszłości NuDock Power Station Lamp zdrożeje i będzie kosztowało 249 dol. Gadżety mają trafić do wszystkich chętnych już w lipcu. Twórcom fundusze na realizację udało się zebrać w jeden dzień i mają już na koncie blisko 50 tys. dol. - chociaż zakładali zebranie zaledwie 30 tys. dol.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA