Oprogramowanie  / Artykuł

Spider's Web TV - Komputery Apple nie gryzą, czyli jak wygląda przesiadka na Maka

287 interakcji
dołącz do dyskusji

W nowym odcinku Spider’s Web TV nie będę już gawędził o Odległej Galaktyce, a zamiast tego skupię się na… jabłkach. Chciałem opowiedzieć z perspektywy czasu o swojej wyprawie na ciemną stronę sadu.

Można by powiedzieć, że dzisiaj przyszła pora na mój technologiczny coming out, ale nie byłaby to do końca prawda. Nie kryję się z tym, że pożegnałem się z system Windows i od tego czasu wyrzuciłem wszystkie okna i kafle z otoczenia. Zdążyłem się już zadomowić w ekosystemie Apple i mogę już podsumować spędzony w nim pierwszy rok.

Nadal w porównaniu do Przemka Pająka i innych makowców z wieloletnim stażem jestem świeżakiem. Nieco doświadczenia w rezerwacie już nabrałem i chciałem się podzielić przemyśleniami. Wideo dedykuję wszystkim czytelnikom, którzy biją się z myślami o zakupie pierwszego komputera z nadgryzionym jabłkiem na obudowie.

Proszę o wyregulowanie odbiorników i zapraszam na seans:

Zachęcam do zostawiania komentarzy tutaj lub pod filmem oraz do subskrybowania naszego kanału. Nowe odcinki pojawiają się trzy razy w tygodniu. Materiały powstają przy współpracy z firmą YT360.

Czytaj również:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst