1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Apple podnosi ceny w polskim sklepie? My obniżamy - teraz iPhone’y, iPady i MacBooki tańsze nawet o kilkaset złotych

Na początku lutego uruchomiliśmy strefę mBazaar na Spider’s Web i kilka tygodni czekaliśmy, żeby móc przedstawić Wam specjalną wiosenną promocję. Najwyższa pora odsłonić kurtynę i zaprezentować nowe, niskie ceny!

Apple podnosi ceny w polskim sklepie? My obniżamy – teraz iPhone’y, iPady i MacBooki tańsze nawet o kilkaset złotych

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o tym, że z polskimi cenami w sklepie Apple stało się coś niedobrego. Część sprzętu podrożała i to nie o kilkanaście a o kilkaset złotych. Zmiana ta odbiła się szerokim echem i przyciągnęła uwagę Czytelników Spider’s Web. Wielu z Was z niedowierzaniem patrzyło na nowe ceny iPhone’ów oraz MacBooków.

Dlatego w strefie mBazaar na Spider’s Web postanowiliśmy przygotować kontrofertę. Oto ona!

mbazaar-promocja-1

iPhone’y tańsze o 100 zł lub więcej? iPady tańsze o ponad 200 zł? MacBooki i iMaki tańsze o kilkaset złotych? Tak właśnie wyglądają nasze nowe, wiosenne ceny w mBazaar.

W strefie mBazaar czekają na Was dziesiątki sprzętów, które dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Co więcej, sprzęt został sprawdzony przez specjalistów i jest objęty specjalnym programem gwarancyjnym.

Dlaczego mBazaar?

mbazaar-promocja

Sprzęty, które znajdują się w strefie mBazaar na Spider's Web są wyceniane i sprawdzany przez serwisantów zawodowców. Każdy produkt jest zawsze szczegółowo opisany, a jego stan techniczny skontrolowany.

Dodatkowo, w zależności od poziomu zużycia oraz wieku urządzenia, przydzielona jest mu specjalna gwarancja. Używane sprzęty Apple, które znajdziecie w serwisie mBazaar są objęte jednym z trzech programów gwarancyjnych: Złotym, Srebrnym lub Brązowym – określają one długość okresu gwarancyjnego, jakim zostało objęte konkretne urządzenie. Jeśli oczekujesz więcej, możesz zakupić rozszerzoną gwarancję. Z łatwością dokonasz tego podczas zamawiania produktu.

Sprawdź teraz nasze wiosenne ceny, wejdź do strefy mBazaar na Spider's Web!

Czytaj również:

*Zdjęcie główne: Shutterstock.

Lokowanie produktu