Gry  / News

Deus Ex, Hitman, Tomb Raider, Thief – już dawno nie było aż tak dobrego Humble Bundle!

Zbiórki Humble Bundle to dla graczy dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie tylko dostajemy dostęp do świetnych gier w świetnych cenach, ale również wspieramy międzynarodowe organizacje charytatywne. W tym tygodniu naprawdę warto wydać kilka złotych. Humble Square Enix Bundle 2 prezentuje się bardzo okazale.

Jak się domyślacie, w tym tygodniu zbiórka doszła do skutku dzięki wydawcy Square-Enix. Firma z azjatyckimi korzeniami posiada w swoim portfolio mnóstwo niesamowitych IP, natomiast dzisiaj macie świetną okazję, aby nadrobić zaległości przed wiosenną ofensywą zupełnie nowych gier. Jest z kolei co nadrabiać, ponieważ w zestawie znalazło się mnóstwo rewelacyjnych tytułów. Ja z kolei postaram się przybliżyć wam te najciekawsze:

Tomb Raider

Lara Croft powróciła do świata żywych w niesamowitym stylu. Starsi gracze obawiali się, że odkrywanie zapomnianych grobowców, mokrych jaskiń i zatęchłych ruin już nigdy nie będzie tak emocjonujące, co kiedyś. Mylili się. Nowe przygody najpopularniejszej fikcyjnej archeolog to doskonała gra akcji. Niezwykle filmowe doświadczenie idealnie łączy się z „nową”, bardziej żywą, realistyczną i charakterną bohaterką.

Dlaczego warto: niesamowita grafika, filmowa akcja, rewelacyjna główna bohaterka, opcjonalny tryb wieloosobowy.

Recenzja Tomb Raider: Definitive Edition na Spider’s Web.

Deus Ex: Human Revolution

Chociaż nowy Deus Ex jest inny od kultowej gry z 2000 roku, Human Revolution to bez dwóch zdań twór warty waszego czasu i pieniędzy. Tytuł stanowi doskonałe połączenie gry akcji ze skradaną produkcją. Efektowne walki, wiele ścieżek prowadzących do celu, doskonała muzyka i jedyny w swoim rodzaju klimat – o tej grze nie da się zapomnieć. Rozwój postaci przedstawiony w formie futurystycznych implantów i modyfikacji ciała również daje olbrzymią frajdę.

Dlaczego warto: klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Poza tym świetna muzyka oraz mistrzowski balans pomiędzy grą akcji i grą skradaną.

Hitman GO

Bez dwóch zdań jedna z najbardziej eleganckich, ciekawych i oryginalnych aplikacji, jakie w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy pojawiły się w Google Play. Hitman GO wykorzystuje wizerunek najsłynniejszego łysego zabójcy, zachęcając do zabawy z naprawdę udaną produkcją turową. Aplikacja opiera się na przewidywaniu ruchów przeciwnika oraz rozpoznaniu terenu, natomiast wyjątkowa stylizacja budzi skojarzenia z drobiazgowymi makietami. Bomba.

Dlaczego warto: ponieważ to jedna z najciekawszych gier, jakie pojawiły się na Androidzie. Poza tym wszystko jest lepsze od nadchodzącego filmowego Hitmana.

Recenzja Hitman GO na Spider's Web.

Murdered: Soul Suspect

Bądźmy szczerzy – Murdered nie jest grą wybitną. Tworzące je studio zostało zamknięte, z kolei tytuł nigdy nie zdobył wielkiego, międzynarodowego rozgłosu. To jednak naprawdę przyjemna produkcja, oryginalna i pokazująca graczowi zupełnie nowy sposób narracji. W końcu kto nie chciałby zostać widmem – detektywem przechodzącym przez ściany? Przyjemne doświadczenie, które mogę polecić z czystym sumieniem. Może nie w cenie nowej konsolowej gry, ale jako część Humble Bundle – zdecydowanie.

Dlaczego warto: perspektywa ducha, przechodzenie przez ściany, cofanie się w czasie, szukanie poszlak – mam wymieniać dalej?

Recenzja Murdered: Soul Suspect na Spider’s Web.

Thief

Kiedy po raz pierwszy grałem w Thiefa, byłem delikatnie rozczarowany. Zamiast niezwykle ciężkiej gry skradanej dostaliśmy tytuł akcji, który w kilku miejscach niczym nie ustępował takim seriom jak Assassin’s Creed. Nowemu Thiefowi nie można jednak odmówić grywalności. Tytuł zapadł mi w pamięci głównie za sprawą niesamowitych widoków oraz ciężkiego, miejscami bardzo mrocznego klimatu. Do tego produkcja oferuje całą masę znajdziek i bonusów, dzięki czemu na pewno szybko się wam nie znudzi.

Dlaczego warto: posępna otoczka, mnóstwo bonusów, bardzo ciekawe misje, wymagająca zabawa.

Recenzja Thiefa na Spider’s Web.

Powyższe produkcje to jedynie część z wszystkich gier oferowanych w Humble Square Enix Bundle 2. Poza Tomb Raiderem, Hitmanem GO, Thiefem i Deus Ex: Human Revolution w ręce miłośników interaktywnej rozgrywki wpada również Supreme Commander 2, Hitman: Absolution, Sleeping Dogs oraz inne gry, które zostaną odsłonięte przed internautami dopiero w nadchodzących dniach. Oczywiście aby zebrać wszystkie tytuły trzeba zapłacić pełną stawkę narzuconą przez organizatorów. Wystarczy jednak dolar, aby zyskać część z wydawanych przez Square Enix produkcji.

Humble Square Enix Bundle 2

Pamiętaj - kupując gry na  Humble Square Enix Bundle 2 finansujesz organizacje charytatywne. W tym tygodniu jest to fundacja Make-A-Wish spełniająca życzenia ciężko chorych dzieci oraz wspierające młodych niepełnosprawnych GamesAid. Nie zapomnij pobawić się suwakami pokazującymi, jaka część wpłacanej przez ciebie kwoty trafia na ich konto. No i przede wszystkim – miłej rozgrywki.

Humble Square Enix Bundle 2

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst