REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Zobaczycie, Humble Bundle Star Wars będzie hitem. Zresztą... już nim jest

Najnowsza odsłona Humble Bundle to prawdziwa gratka nie tylko dla zapalonych graczy, ale zwłaszcza fanów Gwiezdnych wojen. Za drobne pieniądze można kupić masę gier rozgrywających się w uniwersum stworzonym przez George’a Lucasa, a rozwijanym teraz przez Disneya.

Zobaczycie, Humble Bundle Star Wars będzie hitem. Zresztą… już nim jest
REKLAMA
REKLAMA

W ramach cyklicznej akcji Humble Bundle zazwyczaj można kupić za kilka dolarów multiplatformowe indyki. Od czasu do czasu jednak twórcy przyciągają uwagę do swojej marki partnerstwem z większymi deweloperami. Tak było chociażby po podpisaniu umowy z WB Games i zaoferowaniu za bezcen gier Batman z serii Arkham lub głośną promocję z grami z platformy Origin, takimi jak np. Dead Space.

Teraz przyszła kolej na komputerowe Gwiezdne wojny.

humble-star-wars-bundle-1

Jak dobrze wiecie, jestem fanem Gwiezdnych wojen i tematykę starwarsową staram się przemycać na łamy Spider’s Web. W ostatnim czasie narzekałem na opóźnienie premiery Przebudzenia Mocy w polskich kinach, zebrałem informacje na temat odświeżonego Sokoła Millenium i opowiadałem o nadchodzącym epizodzie w ramach Spider’s Web TV.

Możecie mi zaufać, zaproponowane przez Humble Bundle tytuły to prawdziwe perełki. Co prawda ze względu na to, że Expanded Universe kolidowało z wizją Disneya i Abramsa, wszystkie dotychczas wydane gry wypadły z kanonu i trafiły do pudła z napisem Star Wars Legends. Nie ujmuje to im jednak grywalności.

Wszystkie zaoferowane gry przez Humble Bundle są spięte z platformą Steam.

humble-star-wars-bundle-2

Podstawą pakietu jest pierwsza część serii Knights of the Old Republic. To gwiezdnowojenna i zrealizowana z rozmachem gra cRPG. Oprócz tego w zestawie jest pierwsza i ostatnia część tetralogii gier opowiadających o przygodach Kyle’a Katarna: Dark Forces oraz Jedi Knight: Jedi Academy.

Jak zwykle przy Humble Bundle można wybrać, ile chce się zapłacić za gry - może być to nawet symboliczny dolar, ale zapłacenie za paczkę 12 dolarów odblokowuje dostęp do trzech kolejnych gier, czyli strategii Empire At War: Gold Pack oraz obu części slashera The Force Unleashed, z których pierwsza jest w wariancie Ultimate Sith Edition.

To zresztą nadal nie koniec.

humble-star-wars-bundle-3

Gracze mogą liczyć jeszcze na trzy tytuły, jeśli zapłacą przynajmniej o centa więcej, niż wynosi średnia wpłata liczona na podstawie zakupów dokonanych przez dotychczasowych klientów. Po 100 tys. sprzedanych zestawów ta jest jak na Humble Bundle bardzo wysoka i wynosi aż 11,24 dol.

Przy zakupie za taką kwotę w ręce wpadną steamowe klucze na sieciową strzelankę Star Wars Battlefront II, taktycznego shootera Republic Commando oraz drugą część serii Knights of the Old Republic o podtytule The Sith Lords. Na przestrzeni następnych dwóch tygodni mają pojawić się też kolejne gry - może nawet genialne Jedi Knight: Jedi Outcast?

humble-star-wars-bundle-4

Oczywiście tak jak przy każdej akcji Humble Bundle, tak i teraz to gracz wybiera, na co zostaną przeznaczone jego pieniądze. Można wskazać, ile procent z wydanej kwoty otrzymają twórcy gier, ile trafi na konto dewelopera oraz ile zostanie przekazane na poczet fundacji charytatywnych - w tym przypadku Star Wars Force for Change oraz Unicef.

REKLAMA

Sam bym paczkę Humble Star Wars Bundle kupił, gdybym tylko wszystkich zawartych w niej gier już dawno nie skończył… po kilka razy.

*Grafika główna pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA