Tech  / News

Rewolucja w InPoście - jeszcze dokładniej będziesz mógł śledzić, co dzieje się z przesyłką

O InPoŚcie Rafała Brzoski co i rusz jest głośno. Z wielu powodów. A to weszli z paczkomatami na nowy rynek, a to walczą z monopolem Poczty Polskiej. Tym razem mamy dla was newsa stricte o samym produkcie tej firmy.

Już na początku lutego InPost wprowadzi ulepszony system śledzenia przesyłek, które przechodzą przez paczkomaty firmy. Nadawcy i odbiorcy będą mogli śledzić całą trasę paczki, w tym takie etapy jak postój w Sortowni Głównej, przyjęcia w oddziale, wyjścia z oddziału. Do tej pory klienci InPostu nie mieli takiej możliwości.

- W trosce o jeszcze wyższy komfort naszych użytkowników zdecydowaliśmy się zwiększyć ilość statusów przekazywanych podczas każdej trasy przesyłki oraz rozbudować statusy informujące, gdzie aktualne znajduje się nasza paczka - wyjaśnia Maciej Padjas, Dyrektor Marketingu Paczkomatów InPost.

inpost-facebook

Nowy system śledzenia paczek posiada jeszcze jedną ważną funkcję - każdy etap procesu logistycznego będzie precyzyjnie wyjaśniany. Nie każdy przecież musi się orientować czym jest Sortownia Główna i co się w niej dzieje. I także nie każdy pewnie wie jak przedłużyć okres, w którym paczka czeka na odbiór w paczkomacie, a ten wynosi 72 godziny.

Nowa usługa ruszy na początku lutego, czyli już za kilkanaście dni. Dostęp do niej będzie miał każdy klient, który posiada numer przesyłki. Jaką drogą będzie można uzyskać do niej dostęp? Poprzez znajdującą się na stronie wwww.paczkomaty.pl specjalną zakładkę - „Znajdź paczkę”.

Zapowiada się naprawdę dobrze.

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Shutterstock.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst