1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Szukasz dobrej karty graficznej? Wybierając serię Radeon R9 290 otrzymasz za darmo Civilization: Beyond Earth

Lokowanie produktu

Wygląda na to, że promocje w których dostajemy darmowe gry do nowych zestawów hardware na dobre zadomowiły się w branży gier. Najnowszą ofertą tego typu kusi AMD, oferując strategię Civilization: Beyond Earth. Nie mam absolutnie nic przeciwko.

06.11.2014
14:00
Szukasz dobrej karty graficznej? Wybierając serię Radeon R9 290 otrzymasz za darmo Civilization: Beyond Earth

Aby położyć ręce na darmowej, futurystycznej strategii ze stajni Sida Meier’a, wystarczy zakupić kartę graficzną AMD z serii R9 290. Mówimy więc o modelach Radeon R9 290, R9 290X oraz R9 295X, czyli najlepszej i najnowszej linii kart przeznaczonych dla wymagających komputerowych graczy. Co świetne, promocja na darmowe Civilization: Beyond Earth łączy się z programem AMD „Nie spoczywaj na laurach”, w ramach którego klienci technologicznego lidera mogą wybierać darmowe gry, które AMD rozdaje w zamian za korzystanie z ich produktów. Do wzięcia jest między innymi rewelacyjne Obcy: Izolacja.

amd-radeon-r9-290x

Pozostając jednak przy temacie futurystycznych strategii, Civiliation: Beyond Earth to naprawdę udana odsłona serii. Co prawda duet Civilization V z dodatkiem Nowy Wspaniały Świat wydaje się być niepokonany, ale zupełnie nowa, kosmiczna otoczka wyszła serii na dobre. Olbrzymie czerwie fedrujące ziemię pod powierzchnią planet, niebezpieczne chmury gazów, stada pozaziemskich istot grasujących na wolności czy w końcu zupełnie nowe technologie, z satelitami na czele – Beyond Earth wprowadza do serii powiew świeżości, którego ogromna część z fanów (pamiętacie Alpha Centuri?) oczekiwała od długiego czasu.

Warto dodać, że współpraca między AMD oraz twórcami nowej Cywilizacji nie kończy się na darmowych grach dodawanych do kart graficznych. Civilization: Beyond Earth zostało dostosowane do autorskiej technologii Mantle. Za jej pomocą najnowsze gry działają bez zarzutu również na słabszych i starszych sprzętach, które pod obudowami skrywają podzespoły od AMD. Ku nieznanemu!

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze