1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Rusza galaktyczne "Nie spoczywaj na laurach: Edycja Kosmiczna". AMD daje klientom gry nie z tej ziemi

Lokowanie produktu

Kilka dni temu pisałem dla was o pierwszych informacjach na temat kosmicznego rozwinięcia projektu AMD – Nie spoczywaj na laurach. Program producenta hardware opiera się na dodawaniu darmowych gier do kupionego hardware’u i jest najdłuższą tego typu akcją na polskim rynku. Od dzisiaj Never Settle Forever wchodzi w zupełnie nową, kosmiczną fazę, ze świeżymi tytułami do ogrania.

02.09.2014
14:54
Rusza galaktyczne „Nie spoczywaj na laurach: Edycja Kosmiczna”. AMD daje klientom gry nie z tej ziemi

Alien Isolation oraz Star Citizen – to bez wątpienia dwie najjaśniejsze gwiazdy nowego etapu promocji Nie spoczywaj na laurach. Kosmiczny symulator oraz mocny survival z domieszką horroru otwierają listę 23 pozycji, jakie będzie można zyskać kupując produkty AMD. W mocny thriller z Obcym w roli głównej mieliśmy już okazję zagrać i jesteśmy zachwyceni. Moje wrażenia z kilku pierwszych godzin z grą możecie przeczytać w tym miejscu. Star Citizena nie będę wam opisywał, skoro sami możecie już zagrać w wersję testową. Ta przez cztery kolejne dni jest możliwa do przetestowania po kliknięciu w ten link (hasło to DRAGONFLIGHT2K14). Uważajcie jednak – wymagane jest minimum 8 gigabajtów pamięci RAM.

alien isolation 4

Będąc przy kosmicznym symulatorze, AMD postanowiło w niecodzienny sposób celebrować premierę swojej najnowszej karty graficznej – Radeona R9 285.

Z jej okazji w Star Citizen pojawi się ekskluzywny, dostępny tylko dla posiadaczy tej karty myśliwiec Mustang Omega. Jego futurystyczne kształty możecie podziwiać poniżej. Na temat samego sprzętu pisał już Dawid Kosiński, z kolei jego tekst znajdziecie tutaj. Pozostając w międzyplanetarnej otoczce, pula gier powiększy się o Alien vs Predator, Space Run oraz Habitat.

amd star citizen mustang omega nie spoczywaj na laurach edycja kosmiczna

Schodząc na ziemię, Deus Ex: Human Revolution zaprezentuje niepokojącą wizję przyszłości. Niepokojący na pewno jest również thriller Alan Wake. Miłośnicy akcji znajdą dla siebie Darksiders wraz z kontynuacją, Just Cause 2 czy Sleeping Dogs. Maniacy strategii na pewno ucieszą się z darmowego Company of Heroes 2, a także Napoleona oraz Shoguna 2 z serii Total War. W skład zestawu Space Edition wchodzą również popularne hack’n’shashe Titan Quest oraz Dungeon Siege III. Wisienką na torcie niech będzie Saints Row IV ze swoim niepowtarzalnym, kontrowersyjnym poczuciem humoru. Ilość możliwych do wyboru gier będzie uzależniona od zakupionego hardware'u. Gracz może przy jednorazowym zakupie wybrać do 3 interesujących go pozycji.

Z okazji startu programu Nie spoczywaj na laurach: Edycja Kosmiczna AMD chwali się również kilkoma ciekawymi informacjami.

Po pierwsze, ich technologię Mantle będzie wspierać nadchodzące Dragon Age: Inkwizycja. Oznacza to, że w grę RPG zagrają również fani wyposażeni w słabsze laptopy i komputery. Mantle nie ominie również Star Citizena oraz kosmicznego Civilization: Beyond Earth. Autorskie rozwiązania giganta, takie jak Eyefinity oraz Crossfire, pojawią się również w Alien Isolation. Na ten moment Mantle jest zintegrowane z czterema silnikami graficznymi, w tym Frostbite 3 (Battlefield, Dragon Age, Battlefront), CryEngine (Ryse, Crysis) oraz Asura Engine (Sniper Elite 3).

amd mantle nie spoczywaj na laurach

Promocja Nie spoczywaj na laurach: Edycja Kosmiczna rozpoczyna się już dzisiaj i potrwa do 31 stycznia 2015 roku. Szczegóły oferty znajdzie po wejściu pod ten adres. Uwaga - jeżeli posiadacie kod na gry od AMD z poprzedniej fazy konkursu, możecie go wykorzystać w Edycji Kosmicznej, ale jedynie do 8 września.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze