1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

AMD zabierze graczy w kosmos. Nowe darmowe gry, z Alien Isolation na czele

Lokowanie produktu

Kilka dni temu robiliśmy dla was zestawienie promocji opartych na grach dodawanych do kupionego hardware'u. Analizowana oferta AMD „Nie spoczywaj na laurach” wypadła wtedy bardzo korzystanie. Sami organizatorzy akcji również nie tracą czasu, poszerzając katalog oferowanych wraz ze sprzętem gier o nowe, zebrane tematycznie tytuły. Najjaśniejszą gwiazdą jest tutaj bezsprzecznie Alien Isolation.

25.08.2014
17:35
AMD zabierze graczy w kosmos. Nowe darmowe gry, z Alien Isolation na czele

Promocję „Nie spoczywaj na laurach” analizowaliśmy w tym miejscu. Chociaż ostatecznie wstrzymałem się od wyłonienia zwycięzcy, oferta AMD bez wątpienia była bezkonkurencyjna w aspekcie ilościowym oraz cenowym. Teraz rodzina kart graficznych AMD powiększa się o nowego Radeona R9 285. Z tej okazji moloch postanawia zabrać swoich klientów w kosmos, oferując zupełnie nowe, powiązane tematycznie gry dołączane do zakupionych podzespołów.

never settle space edition

Nowa, kosmiczna akcja AMD nazywa się Never Settle: Space Edition. Pula dostępnych w niej gier jest naprawdę imponująca. Na pewno wielu komputerowych graczy już zaciera ręce na kosmicznie zapowiadający się symulator Star Citizen. Gwiazdą zestawienia jest jednak Alien Isolation. Mieliśmy już okazję zagrać w ten wyjątkowy, trzymający w napięciu survival horror i jesteśmy naprawdę podekscytowani. Nasze wrażenia z kilku pierwszych godzin z tytułem od mistrzów z Creative Assembly znajdziecie po kliknięciu w to miejsce.

Co jeszcze?

Pozostając w kosmicznych klimatach, pula gier powiększy się o Alien vs Predator, Space Run oraz Habitat. Schodząc na ziemię, Deus Ex: Human Revolution zaprezentuje niepokojącą wizję przyszłości. Niepokojący na pewno jest również thriller Alan Wake. Miłośnicy akcji znajdą dla siebie Darksiders wraz z kontynuacją, Just Cause 2 czy Sleeping Dogs. Maniacy strategii na pewno ucieszą się z darmowego Company of Heroes 2, a także Napoleona oraz Shoguna 2 z serii Total War. W skład zestawu Space Edition wchodzą również popularne hack’n’shashe Titan Quest oraz Dungeon Siege III. Wisienką na torcie niech będzie Saints Row IV ze swoim niepowtarzalnym, kontrowersyjnym poczuciem humoru.

alien isolation 21

Jestem na tak. Promocja Never Settle: Space Edition to kilka naprawdę wartych uwagi tytułów, z Alien Isolation i Star Citizen na czele. Niestety, na ten moment wciąż nie znamy szczegółów akcji oraz tego, ile spośród (nie tylko) kosmicznych gier będzie mógł wybrać dla siebie gracz kupujący nową kartę graficzną od AMD.

Lokowanie produktu
Najnowsze