REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

To już tradycja: Polacy znowu na podium! Milion euro dla Showroomu

Niemiec płakał, jak dawał nagrodę? Raczej nie, lub ewentualnie dobrze to maskował. Co nie zmienia faktu, że polski Showroom znowu zawstydził konkurentów z innych części świata.

24.11.2014
16:39
To już tradycja: Polacy znowu na podium! Milion euro dla Showroomu
REKLAMA
REKLAMA

Finał 7 Ventures Pitch Day okazał się bardzo łaskawy dla Polaków. Choć to już nie powinno nikogo dziwić: nasi rodacy w ostatnich miesiącach szturmem podbijają większość konkursów zorientowanych na rozwiązania IT. Tym razem wyróżniony został Showroom, który zajął trzecie miejsce w konkursie. Co oznacza ta wygrana w praktyce? Aż milion euro do wydania na promocję w kanałach telewizyjnych należących do niemieckiej grupy ProSiebenSat1.

Do finału konkursu spośród ponad 200 aplikacji z 30 krajów wybrano siedem startupów z Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Indii, Izraela i Polski. Każdy z nich miał siedem minut na zaprezentowanie się przed kilkusetosobową publicznością na głównej scenie konferencji Noah.

showroom
REKLAMA

Czym jest Showroom? To największa w Polsce platforma e-commerce zrzeszająca niezależnych projektantów mody. Inwestorami w firmie są fundusz HardGamma Ventures oraz Burda International należąca do koncernu medialnego Hubert Burda Media, którą możecie znać dzięki magazynowi CHIP.

Showroom planował ekspansję na rynek niemiecki w 2015 roku, więc nagroda, poza prestiżem, będzie miała też bardzo praktyczne znaczenie.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA