REKLAMA

Polscy posiadacze LG G3, szykujcie telefony! Już dziś otrzymacie Androida 5.0 Lollipop!

W niedzielę pisałem, że polscy użytkownicy LG G3 jako pierwsi otrzymają aktualizację do systemu Android 5.0 Lollipop i stanie się to w tym tygodniu. Dosłownie przed chwilą przedstawiciel LG zdradził nam więcej konkretów i powiedział, że wspomniana aktualizacja pojawi się już dzisiaj.

13.11.2014 09.35
Polscy posiadacze LG G3, szykujcie telefony! Już dziś otrzymacie Androida 5.0 Lollipop!
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście może okazać się, że nie wszyscy otrzymają nowe oprogramowanie już dziś. Jak wiadomo, aktualizacja Over The Air, a w ten sposób zostanie dostarczony do LG G3 nowy Android, rządzi się własnymi prawami. Jeśli nawet nie otrzymacie Androida dzisiaj, na pewno stanie się to w przeciągu kilku dni. Nie należy się niecierpliwić.

Poza oczywistymi funkcjami Androida 5.0 Lollipop, o którym pisał wczoraj Piotr Grabiec, LG chwali się funkcją pozwalającą na odblokowanie znajdującego się w pobliżu telefonu przy pomocy sparowanych urządzeń Bluetooth jak na przykład LG G Watch R czy słuchawki z serii Infinim. Można podejrzewać, że tej karty przetargowej przy okazji aktualizacji do najnowszej wersji Androida będzie używał każdy producent. Szkoda jednak, że większość z nich będzie mogła to zrobić najwcześniej za kilka tygodni lub nawet miesięcy.

REKLAMA
G3_Lollipop_C_500

Co prawda Koreńczykom nie udało wyprzedzić się telefonów Nexus 5 i 6, które dostały nowego Androida wczoraj, ale i tak wydanie nowego systemu z autorską nakładką zaledwie dzień po otrzymaniu tego oprogramowania to sytuacja bez precedensu. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że inne firmy wezmą przykład z LG i już za rok przynajmniej najważniejsze flagowce będą otrzymywać nowego Androida razem z Nexusami.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA