REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Sprzęt

AKTUALIZACJA: Ups, gdzie ten lizak? Android 5.0 Lollipop dla Nexusów! Na pierwszy ogień idą tablety

Google aktualizuje Nexusy do Androida 5.0 Lollipop!

AKTUALIZACJA: Ups, gdzie ten lizak? Android 5.0 Lollipop dla Nexusów! Na pierwszy ogień idą tablety
REKLAMA
211 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jak nieoficjalnie dowiedział się Spider's Web, Google dzisiaj (tj. 10.11.2014r) rozpocznie tzw. roll-out, czyli proces aktualizacji, dla urządzeń z rodziny Nexus.

W pierwszej kolejności Androida 5.0 Lollipop otrzymają posiadacze Nexusów 7 z WiFi oraz Nexusów 10.

android 5.0 lollipop

Pozostałe urządzenia, czyli smartfony Nexus 4 oraz 5, jak i tablety z modemami 3G, dostaną aktualizację w drugiej kolejności. Nie dysponujemy informacjami dotyczącymi szczegółów aktualizacji Android 5.0 Lollipop w poszczególnych krajach. Nie ma więc pewności, że jeszcze dzisiaj aktualizacja będzie dostępna w Polsce.

Oficjalnie proces aktualizacji wystartuje ok. godz. 19.00 czasu polskiego.

Aktualizacja #1:

Minęła godzina 19.00 (10.00 czasu PT), jednak aktualizacja się jeszcze nie pojawiła. W Stanach Zjednoczonych dzień jest jeszcze młody, więc mam nadzieję, że informacje o dzisiejszym starcie aktualizacji się potwierdzą.

Aktualizacja #2:

Niestety informacje o aktualizacji dla Nexusów się nie potwierdziły. Z tego miejsca przepraszam Czytelników, którzy wczoraj wyczekiwali Lollipopa. Jednocześnie zaprzeczam, żeby moim źródłem był nijaki wróżbita Maciej. Wpis powstał na bazie informacji z bardzo mocnego źródła, która niestety tym razem się nie potwierdziła. Próbuję dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Jeśli dotrę do dodatkowych informacji, to zaktualizuję ten wpis.

Aktualizacja #3:

Czytaj również:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA