REKLAMA

AKTUALIZACJA: Ups, gdzie ten lizak? Android 5.0 Lollipop dla Nexusów! Na pierwszy ogień idą tablety

Google aktualizuje Nexusy do Androida 5.0 Lollipop!

11.11.2014 09.10
AKTUALIZACJA: Ups, gdzie ten lizak? Android 5.0 Lollipop dla Nexusów! Na pierwszy ogień idą tablety
REKLAMA
REKLAMA

Jak nieoficjalnie dowiedział się Spider's Web, Google dzisiaj (tj. 10.11.2014r) rozpocznie tzw. roll-out, czyli proces aktualizacji, dla urządzeń z rodziny Nexus.

W pierwszej kolejności Androida 5.0 Lollipop otrzymają posiadacze Nexusów 7 z WiFi oraz Nexusów 10.

android 5.0 lollipop

Pozostałe urządzenia, czyli smartfony Nexus 4 oraz 5, jak i tablety z modemami 3G, dostaną aktualizację w drugiej kolejności. Nie dysponujemy informacjami dotyczącymi szczegółów aktualizacji Android 5.0 Lollipop w poszczególnych krajach. Nie ma więc pewności, że jeszcze dzisiaj aktualizacja będzie dostępna w Polsce.

Oficjalnie proces aktualizacji wystartuje ok. godz. 19.00 czasu polskiego.

Aktualizacja #1:

Minęła godzina 19.00 (10.00 czasu PT), jednak aktualizacja się jeszcze nie pojawiła. W Stanach Zjednoczonych dzień jest jeszcze młody, więc mam nadzieję, że informacje o dzisiejszym starcie aktualizacji się potwierdzą.

Aktualizacja #2:

Niestety informacje o aktualizacji dla Nexusów się nie potwierdziły. Z tego miejsca przepraszam Czytelników, którzy wczoraj wyczekiwali Lollipopa. Jednocześnie zaprzeczam, żeby moim źródłem był nijaki wróżbita Maciej. Wpis powstał na bazie informacji z bardzo mocnego źródła, która niestety tym razem się nie potwierdziła. Próbuję dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Jeśli dotrę do dodatkowych informacji, to zaktualizuję ten wpis.

Aktualizacja #3:

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA