REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Znamy datę premiery iPhone 6 i 6 Plus w Polsce

Już za niecałe dwa tygodnie osoby zainteresowane zakupem jednego z nowych smartfonów Apple nie będą musiały sprowadzać go spoza Polski. Apple wyznaczyło oficjalny termin krajowej premiery iPhone'a 6 i iPhone'a 6 Plus. 

13.10.2014
15:00
Znamy datę premiery iPhone 6 i 6 Plus w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Obydwa urządzenia trafią do Polski już 24 października, czyli w następny piątek. W tym samym czasie nowy iPhone trafi również do Czech. Kolejny tydzień na sklepowy debiut będą musieli poczekać mieszkańcy m.in. Łotwy, Litwy czy Ukrainy.

Nie podano jeszcze oficjalnych cen, ale te z całą pewnością nie będą należeć do niskich. Możemy jednak oczekiwać, że pozbawione marż "niezależnych" importerów okażą się o wiele rozsądniejsze, czy atrakcyjniejsze dla większej grupy kupujących. Niestety polski sklep Apple po wybraniu opcji zakupu iPhone'a 6/6 Plus kieruje nas do strony z modelem 5s.

Bardzo jednak prawdopodobne, że ceny za mniejszy model będą zaczynać się od około 2949 zł, tak samo jak w przypadku poprzedniego modelu rok temu. 6 Plus będzie najprawdopodobniej wyceniony na poziomie około 3400 zł. Najwyższe wersje mogą kosztować nawet 3800-3900 zł (iPhone 6) lub 4200 zł (iPhone 6 Plus).

REKLAMA

O tym, czy warto kupić którykolwiek z tych modeli, a jeśli tak, to który, możecie przekonać się czytając nasze recenzje - iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus.

Aktualizacja: Według ipod.info.pl dostępność nowych telefonów Apple powinna stać w Polsce mniej więcej na tym samym poziomie co w Niemczech. Nie będzie więc problemów z dostępnością modeli o większej pojemności niż 16 GB. Nie planuje się natomiast preorderów w oficjalnym sklepie Apple.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA