REKLAMA

To dopiero promocja! Tablety Samsunga za połowę ceny, ale trzeba się spieszyć

Naprawdę rzadko zdarzają się aż tak dobre promocje, jak ta. Nie wiem, czy w Samsungu ktoś oszalał albo coś źle wpisał na klawiaturze. To mało ważne. Kluczowe jest to, że najnowsze tablety koreańskiego producenta z serii Galaxy Tab S można kupić za połowę ceny.

08.08.2014 06.47
To dopiero promocja! Tablety Samsunga za połowę ceny, ale trzeba się spieszyć
REKLAMA
REKLAMA

Promocja obowiązuje od dzisiaj, czyli 8 sierpnia i potrwa do niedzieli, czyli 10 sierpnia. Tańsze tablety na pewno można kupić w sieciach Komputronik, Sferis, X-Kom, Agito, Euro RTV AGD, Vobis oraz oczywiście Samsung Brand Store. Co ważne, jedna osoba może kupić tylko jedno urządzenie, więc jeśli chcielibyście nabyć więcej sztuk tabletów, to musicie wybrać się do sklepu w kilka osób.

A ceny są naprawdę zachęcające. Model Tab S 8.4 16 GB z WiFi kosztuje zaledwie 799 zł. Wcześniej trzeba było za niego zapłacić 1599 zł. Ta sama wersja, ale za modułem LTE kosztuje 999 zł, co jest przeceną z 1999 zł. Promocja nie ominęła także większej wersji Taba S z 10,5-calowym ekranem. Wersja z WiFi kosztuje teraz 949 zł (zamiast 1899 zł), a z LTE jedyne 1149 zł (zamiast 2299 zł).

samsung galaxy tab s 8.4 017

Tablety można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez internet. Jeśli jednak wam się spieszy i chcielibyście mieć urządzenie jeszcze dzisiaj, bez czekania na kuriera, to udało nam się dowiedzieć, że największa partia tabletów na chwilę obecną znajduje się w sklepie Komputronik w Galerii Mokotów w Warszawie.

Czytaj dalsze informacje na ten temat:

Polecamy również nasze recenzje:

REKLAMA

Informację podajemy za Tabletowo.pl

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA