REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Gdzie jeszcze można kupić Galaxy Tab S w promocji? Już prawie nigdzie...

Jeśli dopiero teraz dowiedzieliście się o promocji Samsunga, w ramach której w wybranych sklepach można kupić modele z serii Galaxy Tab S za połowę ich nominalnej ceny, to najlepiej oszczędźcie sobie czasu na szukanie - znalezienie jakiegokolwiek przecenionego egzemplarza graniczy z cudem. Do południa sprzedały się praktycznie wszystkie.

08.08.2014
13:14
Gdzie jeszcze można kupić Galaxy Tab S w promocji? Już prawie nigdzie…
REKLAMA
161 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Samsung Galaxy Tab S 8.4 WiFi za 799 zł, wersja LTE za 999 zł, Tab S 10.5 WiFi za 949 zł i jego odmiana LTE za 1149 zł - jeśli ktoś szukał świetnego tabletu z Androidem, to z całą pewnością nie mógł się oprzeć takiej ofercie. Tym bardziej, że urządzenia te nawet w swoich normalnych cenach są jednymi z lepszych na rynku.

Trudno więc dziwić się klientom i prędkości, z jaką rozeszły się wszystkie dostępne egzemplarze, nawet pomimo wprowadzenia ograniczenia "jedna osoba, jeden tablet", która miała utrudnić zakup w celu natychmiastowej dalszej odsprzedaży z zyskiem. Niestety nie odstraszyło to "przedsiębiorczych handlarzy" i już teraz pojawiają się oferty sprzedaży w cenie "niewiele wyższej niż w promocji".

samsung-galaxy-tab-s-promocja-agito1

Spóźnialscy mogą niestety mówić o dużym pechu. Tablety sprzedawane w obniżonej cenie w sklepach Komputronik, Sferis, Agito, Euro RTV AGD, Vobis są już praktycznie w ogóle niedostępne i naszą jedyną szansą jest to, że w niektórych sklepach stacjonarnych pozostały jeszcze pojedyncze sztuki. Spora część witryn sprzedażowych jest przy tym czasowo niedostępna lub wyraźnie zwalnia z powodu tak dużego zainteresowania. 

Jednym z ostatnich sklepów, które oferują zakup tabletów Samsunga (w tym przypadku wersji 8.4 WiFi) jest X-Kom. Sieć informuje, że na magazynie nadal dostępne są modele w cenie 799 zł. Nie wiadomo jednak jak wiele takich egzemplarzy pozostaje w sprzedaży i czy przypadkiem nie znikną za kilka minut.

Na wiele więcej jednak nie powinniśmy specjalnie liczyć - użytkownicy na Twitterze i Facebooku informują albo o tym, że udało im się kupić albo ostatnie sztuki, albo w ogóle "odbili się od ściany" i są zmuszeni do dalszych poszukiwań lub całkowitego poddania się.

samsung-galaxy-tab-s-promocja-redcoon

Oczywiście, jak to bywa przy tak ogromnych promocjach, internet podzielił się teraz na zachwyconych, którym udało się kupić, i rozgoryczonych, którzy o promocji dowiedzieli się niedawno lub liczyli na to, że będzie faktycznie trwała do "regulaminowego" terminu zakończenia.

REKLAMA

Na oficjalnym profilu polskiego oddziału Samsunga już pojawiają się pytania dotyczące ewentualnych dostaw kolejnych sztuk Tabów S. Czy będzie jeszcze jakaś dostawa tabletów do sklepów, bo promocja na 10.5 skończyła się zanim na dobre się zaczęła, ja niestety nie zdążyłem - pyta w jednym z postów Tomek - podobno akcja miała trwać do 10. Od radości i żalu pęka też Twitter, gdzie każda publikacja informacji lub zdjęcia jednego z tabletów Samsunga generuje nawał pytań, związanych z tym gdzie i kiedy udało się go kupić.

Jeśli jednak komuś udało się właśnie wyjść ze sklepu, w którym pozostało jeszcze kilka egzemplarzy, niech da znać - z przyjemnością zaktualizujemy wpis.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA