REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Niebawem doczekam się ostatniej aplikacji, której brakuje mi na Windows Phone

Jeszcze niedawno krzyczałem, że Flipboard to ostatnia aplikacja, której brakuje mi na Windows Phone. Wszystko wskazuje na to, że niebawem się doczekam.

26.08.2014
19:58
Niebawem doczekam się ostatniej aplikacji, której brakuje mi na Windows Phone
REKLAMA
REKLAMA

Od miesiąca mój smartfon z Androidem leży w szufladzie, albo w kieszeni... mojego brata. Po kilku latach z Androidem - używałem od debiutu HTC Dream (Era G1) w Polsce - uległem urokowi Nokii Lumii 930 i to ona jest teraz moim głównym smartfonem. Swoje wrażenia z przesiadki na Windows Phone opisałem tutaj, a również tutaj podzieliłem się kilkoma uwagami.

Moim głównym zastrzeżeniem do Windows Phone był brak kilku aplikacji, do których przyzwyczaił mnie Android. I tak jak na Dokumenty Google na Lumii nie mam co liczyć, gdyż Google wypina się na platformę konkurencji, tak też na Flipboard czekam z otwartymi rękami.

flipboard android

Postanowiłem napisać do twórców tej świetnej aplikacji, która pozwala na tworzenie indywidualnego, cyfrowego, multimedialnego magazynu. Zapytałem ich, czy pracują nad aplikacją dla Windows Phone, a odpowiedź którą otrzymałem bardzo mnie ucieszyła.

Pracujemy nad aplikacją Flipboard dla Windows Phone. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty, ale premiera powinna odbyć się już niebawem - czytam w odwiedzi na mojego maila.

Wiadomość na pierwszy rzut oka wygląda jak przesłana przez automat lub gotowa odpowiedź, którą ktoś wkleił do programu pocztowego. Cieszy jednak fakt, że Flipboard ma świadomość, że do tej pory traktował Windows Phone po macoszemu i pracuje nad tym, aby naprawić ten błąd.

Zatem czekam.

REKLAMA

---

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA