Tech  / News

Rozwiązanie konkursu: Samsung Galaxy Tab S 8.4 wędruje do...

105 interakcji
dołącz do dyskusji

Pora ogłosić zwycięzcę naszego konkursu, w którym do wygrania był tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4.

W poprzednią środę wystartowała w Polsce sprzedaż nowych tabletów Samsung z rodziny Galaxy Tab S. Z tej okazji w warszawskim salonie Samsung Brand Store przygotowano szereg atrakcji i pokazów możliwości nowych urządzeń - pisaliśmy o tym szerzej na Spider's Web. Sugerowane ceny detaliczne nowych tabletów Samsung zaczynają się od 1599 zł dla modelu Galaxy Tab S 8.4 16 GB. Zaś większy, 10,5-calowy Galaxy Tab S 16 GB kosztuje 1899 zł. Wersje z LTE są w obu przypadkach o 400 zł droższe.

Czytaj również: Samsung Galaxy Tab S 8.4 - recenzja Spider's Web

Natomiast w czwartek ogłosiliśmy weekendowy konkurs, w którym do wygrania był tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4. Do udziału w konkursie zgłoszono około dwustu prac. Długo przeglądaliśmy nadesłane zdjęcia, filmy, prace graficzne oraz wiersze(!). Wielu uczestników naprawdę przyłożyło się do prac konkursowych, co niezmiernie nas cieszy. Niestety nagroda jest tylko jedna, więc wybór zwycięzcy był bardzo trudny.

Po naradzie wewnątrz komisji konkursowej ustaliliśmy, że tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4 trafi do rąk... Moniki Nizińskiej, która przygotowała poniższą pracę.

Monika Nizińska Kolor Niech Zyje Konkurs Samsung

Zwyciężczyni gratulujemy!

Moniko, skontaktuję się z Tobą mailowo, na podany w formularzu komentarzy adres e-mail, w celu ustalenia adresu, na który wyślemy nagrodę: tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy za nadesłane zgłoszenia konkursowe i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach Spider's Web.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst