REKLAMA

Kolor Niech Żyje! Mamy dla was tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4 - konkurs Spider’s Web

Rozpoczynamy weekendowy konkurs Spider’s Web, w którym do wygrania będzie tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4.

17.07.2014 17.39
Kolor Niech Żyje! Mamy dla was tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4 – konkurs Spider’s Web
REKLAMA

AKTUALIZACJA [20.07.14 18:00] - Czas przesyłania zgłoszeń minął, dziękujemy za wszystkie z nich. Wyniki konkursu poznacie w poniedziałek!

REKLAMA

Wczoraj informowałem o tym, że Samsung rozpoczął w Polsce sprzedaż najnowszego tabletów z rodziny Galaxy Tab i jednocześnie pierwszych urządzeń tego typu z serii S. Galaxy Tab S to najwyższa półka urządzeń mobilnych, zarówno pod względem wykonania jak i oprogramowania oraz preinstalowanych aplikacji.

Poznaj tablet Samsung Galaxy Tab S

Abyście mogli dobrze poznać Samsunga Galaxy Tab S 8.4 Piotr Barycki przygotował szczegółową recenzję tego urządzenia, znajdziecie ją tutaj.

Dla wszystkich osób z Warszawy i okolic mamy dobrą wiadomość, gdyż w Samsung Brand Store w niach 18- 19 lipca będą trwały Laboratoria Tab S. Podczas specjalnie przygotowanej imprezy wszyscy odwiedzający salon firmowy Samsunga będą mogli sprawdzić możliwości nowych tabletów z rodziny Galaxy Tab S.

samsung galaxy tab s 8.4 006

Przedstawiciele Samsung Brand Store zadbają o to, aby wszyscy zainteresowani poznali unikalne funkcje tabletów oraz mogli bliżej się im przyjrzeć. Organizator gwarantuje, że każdy odwiedzający wróci do domu z upominkiem.

Co więcej Samsung Brand Store pozwoli na wypożyczenie sprzętu do domu. Specjalny program zwrotu zakupionego Galaxy Taba S w ciągu 14 dni pozwoli klientom dobrze poznać urządzenie i zadecydować czy chcą je zatrzymać. Jeśli tak, to otrzymają dodatkowy prezent w postaci etui do Taba S. Jeśli nie, to Samsung Brand Store zwróci im pieniądze. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Kolor Niech Żyje, czyli czas na konkurs

Przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym główną nagrodą jest nowy tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4.

Aby wziąć udział w naszej zabawie i zawalczyć o tę wyjątkową nagrodę należy zamieścić w wybranym przez siebie serwisie społecznościowym (Facebook, Twitter, Google+, Instagram lub Vine) pracę związaną w dowolny sposób z hasłem “Kolor Niech Żyje” - może to być zdjęcie, film, animacja, rymowanka, wiersz, tweet lub inna praca artystyczna.

Praca konkursowa umieszczona w mediach społecznościowych musi być opatrzona tagiem #KolorNiechZyje i dostępna publicznie. Konto autora lub/i post z pracą musi być dostępny dla wszystkich oglądających, a nie np. “tylko dla znajomych” etc.

Link do pracy konkursowej należy umieścić w komentarzu pod tym wpisem. Wypełniając formularz dodawania komentarzy, należy podać poprawny adres e-mail - w ten sposób będziemy kontaktować się ze zwycięzcą.

Konkurs potrwa od dnia 17.07.2014 (tj. czwartek) do 20.07.2014 r. (tj niedziela) do godziny 18:00. Wyniki konkursu ogłosimy na łamach Spider’s Web w poniedziałek 21.07.2014 r.

REKLAMA

Walczycie o nowy tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4! Życzymy powodzenia.

AKTUALIZACJA [20.07.14 18:00] - Czas przesyłania zgłoszeń minął, dziękujemy za wszystkie z nich. Wyniki konkursu poznacie w poniedziałek!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA