REKLAMA

Spider’s Web już sprawdził nowego Samsunga Galaxy Tab S 8.4. Teraz twoja kolej

Koreańczycy wystartowali z nową linią tabletów Galaxy Tab S, gdzie literka “S”, podobnie jak wśród smartfonów Samsunga, ma oznaczać najwyższą półkę urządzeń mobilnych. Czy tak jest w rzeczywistości? Sprawdźcie sami.

16.07.2014 17.21
Spider’s Web już sprawdził nowego Samsunga Galaxy Tab S 8.4. Teraz twoja kolej
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj na łamach Spider’s Web opublikowaliśmy szczegółową recenzję tabletu Galaxy Tab S 8.4. Piotr Barycki miał okazję korzystać z najnowszego Samsunga przez kilkanaście ostatnich dni. Wierzę, że jego recenzja przyda się wszystkim klientom rozważającym zakup najnowszego Galaxy Taba.

Równocześnie jestem przekonany, że nawet najlepsza recenzja zamieszczona w sieci nie zastąpi doświadczeń i odczuć jakie budzi bezpośredni kontakt z urządzeniem, jeszcze przed jego zakupem. Co więcej, doskonale z tego faktu zdaje sobie sprawę również Samsung, który wystartował właśnie z akcją Laboratorium Tab S, w ramach której wszystkie osoby zainteresowane nowym tabletem, będą mogły przetestować go.

Rusza Laboratorium Tab S

Laboratorium Tab S będzie otwarte w dniach od 18 - 19 lipca obok Samsung Brand Store w CH Arkadia (Warszawa). Akcja promocyjna rusza z okazji rozpoczęcia w Polsce sprzedaży nowego produktu.

samsung galaxy tab s 8.4 018

Producent przygotował dla odwiedzających laboratorium specjalne strefy, w których wszyscy zainteresowani będą mogli własnoręcznie przetestować Galaxy Tab S. Co więcej, przygotowano również prezentacje możliwości nowego urządzenia, które pozwolą na bliższe poznanie wszystkich unikalnych dla tabletów Samsunga funkcji.

Wszyscy odwiedzający Samsung Brand Store w dniach 18 do 19 lipca będą mogli też przekonać się ile gazet czy książek może pomieścić mobilne urządzenie. Organizator zapowiada przy tym, że każda osoba, która weźmie udział w testowaniu produktu, otrzyma upominek.

Weź Galaxy Tab S do domu i sprawdź go dokładnie

Najciekawszy wydaje się jednak pomysł z wypożyczeniem sprzętu do domu, aby klient mógł go dobrze poznać. Pozwoli na to specjalny program zwrotu zakupionego Galaxy Taba S w ciągu 14 dni.

samsung galaxy tab s 8.4 016

Przez dwa tygodnie użytkownicy poznają urządzenie, sprawdzą czy im odpowiada i podejmą decyzję co zrobić dalej. Używane tablety będzie można zwrócić w Samsung Brand Store, a klienci odzyskają pieniądze.

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup tabletu Samsunga dostaną dodatkowy prezent - etui do Tab S. Producent przypomina jednak, że istnieje również inna możliwość odebrania darmowego etui. Każdy, kto zakupi nowy Galaxy Tab S do końca lipca i umieści jego własną recenzję na stronie internetowej Samsunga, odbierze w salonie firmowym własne etui.

Zapowiedź konkursu Spider’s Web

REKLAMA

Z okazji startu sprzedaży nowego tabletu Samsunga w Polsce będziemy mieli dla was konkurs. Już jutro wystartuje na Spider’s Web społecznościowa zabawa, w której główną nagrodą będzie nowy Samsung Galaxy Tab S 8.4. Więcej nie zdradzę. Bądźcie czujni i koniecznie odwiedźcie nas jutro.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA